ХвилювАллочка• 16 февраля в 20:03
Парфуми з абрикосом, бюджетні
Які? Або персик
З горіха зерня• 16 февраля в 20:09
Мне они пылью пахнут)) могу свечу подкинуть абрикосовую, духи не знаю
ХвилювАллочка
• 16 февраля в 20:11
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Casmir Chopard
Не бабушкин аромат?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля в 20:11
Ответ дляХвилювАллочка
Не бабушкин аромат?
запах лимонада.. веселый такой...
ХвилювАллочка
• 16 февраля в 20:13
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
запах лимонада.. веселый такой...
Вони більше абрикос чи персик?
Шлях до зірок• 16 февраля в 20:27
Не те щоб прям копійчані, але і не за всі гроші світу - Нектарин Джо Малоуна.
Прям такий стиглий соковитий нектарин, солодкувата акація і трохи зелені - чи то травичка, чи листочки. Дуже-дуже класний соковитий аромат на теплу пору року.
Аноним ФЕЯ• 16 февраля в 20:28
Шукайте з османтусом. У Ів Роше ’Тропікал тентасьон’ абрикосом або манго або персиком пахне, як кому.
Единорог помог• 16 февраля в 20:38
Ответ дляШлях до зірок
А що ви ще знаєте з досвіду з Джо Малонів?
Шлях до зірок• 16 февраля в 21:25
Ответ дляЕдинорог помог
Я не великий фанат ароматів Малоуна, вони з мене досить швидко злітають.
Груша і фрезія приємний аромат, трохи попсовий, але цікавий, з родзинкою.
Ще дуже хотіла на весну Мімозу з кардамоном, але не зайшло. На інших цей аромат мені дуже подобається, реально свіжий, весняний, гостренький, дуже прикольний і не банальний, а от на собі його не сприймаю - звідкись вилазить дикий аніс, якого там взагалі немає, і я сама собі пахну бабциними грядками з кропом на консервацію))
А в цілому там класні аромати, цікаві.