Рятівник Малібу• Изменено 16 февраля 2025
Что из «пищевого мусора» Вы едите?
Под «пищевым мусором» имею ввиду всякую гадость типа сухариков, чипсов, попкорна ну и всякое такое, не полезное)) как часто разрешаете себе?
Копуша• 17 февраля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Тому що люди неграмотні. Не мають культури харчування. Легше ж напхатися якимось гімном і радіти)))але все то тимчасово. Лікарні забиті молодими людьми до 40-виразки.шлунки..он у мене у відділі 36 р жінкці каміння видплили в жовчному. Через що? Густа жовч. А густину жовчі дає неправильне харчування-смажене, жирне, всяке копчене. А профвлактику не робила, в санаторії не їздила ніколи.. я от рвк бкла в Англвї. Наскільки там правильно харчуються люди. Більшість людей. Там сидіти і жерти перед тв не прийнято. Там ніхто не напихається після 8 вечора. Нема гунчих свят з обжиралівкою.жінки їдять трошки, а не здохну, але все попробую за святковим столом. Бо у більшості дома купа харчового сміття і цим годують дітей, бо воно хоче...
Воно справді так і є. Ми є те, що ми їмо. Це не випадкові слова. Усвідомлення прийде, але кожному по різному.
І до речі, ще у нас ментально неправильне відношення до їжі. В більшості цей момент на психологічному рівні. Розлад харчової поведінки, це ж вже питання до психолога, якщо не помиляюся.
Хтомолодець? Я!• 17 февраля 2025
Ответ длякотопёс
Навіть тваринам не рекомедують вживати м´ясо бройлерів промислого вирощення
Так а толку з тих рекомендацій... Їмо, що доступне. Скоро й такого не вистачатиме.
котопёс• 17 февраля 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Кожному доступне різне.
ПАЦАНКА О• 17 февраля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Все , коли захочу.
Скільки того життя ?
Ну вот, осознаете же, что оно и так короткое, а вы его специально еще короче делаете. Мазохизм?
За ким я буду?• 17 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Шоколадні цукерки з пальмовою олією, вафлі, печиво, торти - все з замінниками цукру, ваніліну і транс жирами, овочі,вирощені на нітратах, хліб поролоновий без дріжджів, сметану, яка не розчиняється в борщі, бо там молока нема, куряче м´ясо на гормонах. Одним словом, все - хімка
А звідки знаєте,що солодощі на цукрозамінниках?
Мамина квіточка• 17 февраля 2025
Поясніть мені, чому сухаріки - сміття?
Житні часникові грінки
Наріжте хліб на смужки або кубики.
Розігрійте пательню з олією.
Обсмажуйте скибочки хліба з кожного боку до скоринки на маленькому вогні.
Очищений часник натріть на тертці, змішайте олією. За смаком можна додати спеції.
Змастіть підсмажений хліб часниковим соусом.
Що в чорному хлібі, часнику та олії сміттєвого?)
Те саме з бургером. Просто котлета на грілі в булочці із салатом, сиром і овочами.
Де тут треш?
Житні часникові грінки
Наріжте хліб на смужки або кубики.
Розігрійте пательню з олією.
Де тут треш?
Не прохожу мимо• 17 февраля 2025
шоколад
позволяю себе утром одну конфету с кофе
чипсы - когда делаю читмил и то в последнее время разлюбила
и кола zero надо завязывать
позволяю себе утром одну конфету с кофе
и кола zero надо завязывать
ЗабежАЛОЧКА• 17 февраля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Бачите, як людям в голову такі речі легко вбити ?
Через років 5 скажуть, до м´ясо і молочка - харчове сміття і від нього потрібно відмовитись .
І барани так і зроблять
Будуть жерти ГМО хробаків .
І барани так і зроблять
Будуть жерти ГМО хробаків .
так а з яйцями як було? я на цьому форумі давно, то пам´ятаю цей перехід від втоптування у багнюку тих хто їсть яйця, до поїдання яєць щоранку в усіх можливих видах
ЗабежАЛОЧКА• 17 февраля 2025
я їм все, і копчене, і чіпси, і ковбаси, і цукерки, і торти, і колу, і алкоголь, ну от взагалі - все що хочу. Немає продукта який мені подобається, але не їм бо це шкідливо. Що того життя, щоб я ще собі в чомусь відмовляла, жити треба в кайф.
Отжигающая• 17 февраля 2025
Ответ дляКапризуля
Воздушные хлебцы. Те которые круглые.
Так это самое полезное, лучше хлеба. Я их ем на завтрак, кукурузные, в основном.
Сегодня не целуюсь• 17 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Попкорн супер сир
Мля, один раз зробила - місяць мікрохвильовка стоячими носками і ригаками фонила
Губка Боб• 17 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я не роблю
Сегодня не целуюсь• 17 февраля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Я беру турецкий. Гладкий и длинный . Он лучше всех по показателях. Калиновку не беру.
О, ні, турецькі_ мило хімозне, калинівські найсмачніші, як і помідори
ЗаведУющая• 17 февраля 2025
Не повірите. Але майже нічого. Інколи купую сирки глазуровані. Харчуюсь правильно по всім ідеям правильності. Не істи після 18. Істи овочі і мясо. Зранку яйця, капусту, зелень. А вага не зменшується. Навіть трохи росте
А скільки людей ідять чіпси, вкусняхи і пиво і мають вагу менше 70?
От вам і закони харчування
Бочка порохУ• 17 февраля 2025
Ответ дляМамина квіточка
Поясніть мені, чому сухаріки - сміття?
Житні часникові грінки
Наріжте хліб на смужки або кубики.
Розігрійте пательню з олією.
Де тут треш?
Житні часникові грінки
Наріжте хліб на смужки або кубики.
Розігрійте пательню з олією.
Де тут треш?
Я тоже не понимаю. Ем немного, но всё)
Бочка порохУ• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Сестра)
Бочка порохУ• 17 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дааа, это жесть просто
Усміхайлик• 17 февраля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
За аналізами якраз навпаки
Ранковий базар• 17 февраля 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
І барани так і зроблять
Будуть жерти ГМО хробаків .
І барани так і зроблять
Будуть жерти ГМО хробаків .
Чіпси і цукерки ніколи не були корисною іжею))) про що ви?
Ранковий базар• 17 февраля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Да) работала в лаборатории при рынке. Очень много первых овощей с очень высоким содержанием нитратов. Особенно в редисе, кстати) Конечно не допускается такое к продаже. Но как есть. В остальных тоже есть нитраты, конечно же. Просто в допустимых количествах
Яких перших. Цілорічно продаються всі овочі в магазинах
Кили и Манджаро• 17 февраля 2025
Нічого з цього не їм - просто не подобається . Газовані напої теж не моє .
Рятівник Малібу
• 17 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Не видела ни редиса, ни клубники, ни грунтовых огурцов. А вы видели? Где? Привозная клубника бывает, но речь же не об этом.
Ранковий базар• 17 февраля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Гордій. Купую їх продукцію. Безпечна
Мошей ницца• 17 февраля 2025
Прям зараз їм медовик з Рошен. Чоловік у відпустку приїхав, це через нього все. То, виходить, що рідко я таке їм)
Капризуля• 17 февраля 2025
Ответ дляОтжигающая
Мені також кукурудзяні подобаються. Ви не перша хто пише, що це нормальний продукт. Буду тоді споживати без думки, що це шкідливо.
Форточка• 17 февраля 2025
Ежедневно(((
Вроде бы кажется что редко гадость ешь, а в итоге каждое из перечисленного раз в месяц точно ем, получается что каждый день ем мусор: хлеб, колбасы, копчености, чипсы, майонез, соки, кола, пельмени, блины, сухарики, орехи(если больше чем пара орешков в день), сладкие огурцы, мед, сахар, алкоголь, продукты жареные во фритюре или просто в масле - карточка фри, продукты в кляре - отбивные и подобное.
Форточка• 17 февраля 2025
Ответ дляМамина квіточка
Поясніть мені, чому сухаріки - сміття?
Житні часникові грінки
Наріжте хліб на смужки або кубики.
Розігрійте пательню з олією.
Де тут треш?
Житні часникові грінки
Наріжте хліб на смужки або кубики.
Розігрійте пательню з олією.
Де тут треш?
Я бы отталкивалась не от еды, а от потребителя. Если вы едите сухарики, и у вас идеальная фигура, ни грамма лишнего веса, то есть организм имеет здоровый аппетит, чувство меры, то для вас это нормальная еды, точно не мусор. А если есть лишний вес и вы такое едите, то буквально мусор, в бока получается еда.
Khmelnichanka• 17 февраля 2025
Їм і пʼю все, що хочу.
Те, що приносить мені радість, діє лише на користь :)