Любимка-анонимка• 17 февраля в 00:33

Закордонний паспорт терміново Харків

Порадниці, допоможіть будь ласка 🙏. Де у Харкові можна зробити терміново закордонний паспорт. Так щоб завтра поїхати і замовити…дякую заздалегідь за відповіді
Копирайторша• 17 февраля в 00:34
В будь - якому відділенні міграційної служби
автор Любимка-анонимка • 17 февраля в 00:35
Ответ дляКопирайторша
Дякую, але дивлюсь найближчий талон на 20 лютого. Без талону можна прийти?
ХвилювАллочка• 17 февраля в 00:47
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У Вас є ДП Документ?
Це державна комерційна структура.Документи на виготовлення вони відправляють щодня,без будь яких затримок.В Києві вже ніхто не звертає уваги на відсутність талончиків.Приходчть в живу чергу,і замовляють .
автор Любимка-анонимка • 17 февраля в 00:51
Ответ дляХвилювАллочка
У Вас є ДП Документ?
Дякую, щойно подивилася, у Харкові немає
Покращена• 17 февраля в 00:57
У відділенні на Леся Курбаса приймають за ’живою’ чергою, приходьте з ранку.
автор Любимка-анонимка • 17 февраля в 01:00
Ответ дляПокращена
Щиро дякую!
Крем для арбуза• 17 февраля в 03:18
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Щиро дякую!
Іноді жива черга швидше, ніж талончик. Я колись з талончиком прийшла на свій час, а черга здвинулась за часом. Я на всяк випадок талон ще в живу чергу взяла і вийшло швидше.
Копирайторша• 17 февраля в 06:36
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Можна, але стоятимете і черзі
Танго утрьох• 17 февраля в 11:51
едьте на дивизии
автор Любимка-анонимка • 04 марта в 08:12
Ответ дляПокращена
Добрий день, ще раз дякую за інформацію! Паспорт готовий, сьогодні забираємо 🥰