сою не люблю• 17 февраля 2025
танці після хвороби
дитина захворіла в четвер. температура була не висока (37,5), боліло горло і нежить.
в суботу-неділю залишився лише нежить (вона просто не висмаркується (сорі), тому тре ніс і її то нервує). але не чихає.
Сьогодні в дитини танці (які раз в тиждень). це ще не варто мабуть іти? там може бути спочатку трохи прохолодно, потім спітніє....
Кидстаффовна• 17 февраля 2025
Я б вже повела на танці. Не така була серйозна хвороба та й танці ж не професійний спорт.
dahashutka19• 17 февраля 2025
І я б повела. Чи не привід пропускати, це всього лиш нежить. Носик закапали і вперед.