Стильна штучка• 17 февраля 2025

Як вам така оригінальна блузка?

Складається з 100% бавовни
Забрала і не сказала• 17 февраля 2025
Автор, симпатичная блузка.
Но вы, блин, нашли где спрашивать!
автор Стильна штучка • 17 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Якщо ви не боїтеся, для чого вам схвалення чужих людей?
Маєте комплекси?
Я запитала думку нормальних людей щодо блузки, а не чи є у мене смак.
В рот не ложи• 17 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Для меня слишком бамболейло))
Говорю-балакаю• 17 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Автор, те що в вас немає смаку не причина ставити всім
Ваша блузка 1000
Ну чого ви, бохо в тренді на весну-літо, але не за такі гроші пару раз погратися
Говорю-балакаю• 17 февраля 2025
Ответ дляБараболька
По сравнению с тем что сейчас носят так называемые fashion-инфлюенсеры в Киеве, вам приглянулась очень скромная блуза
Може впала людина)
Техпаспорт на медузу• 17 февраля 2025
Ответ дляБараболька
а хде шапочка руслана багаинского? как-то не побаХатому.
MacOS-ница• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
І що означає що в мене немає смаку? Я цю блузку взагалі не шила. Мені здається, це ви боїтеся якось виділитися і переносити на мене свої комплекси, ображаючи мене.
Автор, такого плана вещи не универсальные, не всем идут. Чтобы не смотреться в них комично надо понимать идет ли вам.
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Так ви і отримали відповіді від нормальних людей. Але вони вас не влаштовують.
Тому що люди нормальні
MacOS-ница• 17 февраля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
фото
Ага и его тоже вспомнила)
автор Стильна штучка • 17 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Автор, симпатичная блузка.
Но вы, блин, нашли где спрашивать!
Справді! Не потрібно було питати, якісь вампіри на мене напали...
MacOS-ница• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
автор Стильна штучка • 17 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Тому що люди нормальні
Ні, для мене це якісь шизофреніки. Підозрюють, що я якісь пальці вниз ставлю...
Одна за одною пише, я маю доказувати, що це не я. і це все анонімно!
Ясно, до побачення.
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Яке ви маєте право ображати?
Ви запитали і отримали те, що хотіли
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Ясно, до побачення.
Яка автор такі і відповіді.
автор Стильна штучка • 17 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Вау , люблю таке

А з чим плануєте комбінувати?
Подобається з джинсами, як і на моделях🤔
MacOS-ница• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
А вы как модель? А то и на них не на всех то красиво..
автор Стильна штучка • 17 февраля 2025
Ответ дляMacOS-ница
Досить вже всіх обсирати!
Забрала і не сказала• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Ясно, до побачення.
Автор, здесь большинство ходят в майках и кедах, и что-то романтично- женственное оскорбляет их до глубины души.
Забрала і не сказала• 17 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Яке ви маєте право ображати?
Ви запитали і отримали те, що хотіли
Ну, те кто ’остроумно’ отвечал, тоже получили то, что хотели.
MacOS-ница• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Досить вже всіх обсирати!
Вы нормальная? По-вашему, всем должно нравится? На ваших фото разве черная нормально смотрится и то непонятно потому что сидит. Или вам только надо положительные отзывы, я не поняла? Еще и с наездами...
Голубая фишка• 17 февраля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Досить вже всіх обсирати!
а когда вы назвали всех вампирами и шизофрениками,это вы комплимент всем сделали?
Та не реву я• 17 февраля 2025
Как у Джима Керри в Маске
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляТа не реву я
Как у Джима Керри в Маске
Точно! Думаю де я бачила
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вони теж хотіли таку блузку?
Забрала і не сказала• 17 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Вони теж хотіли таку блузку?
Так у них же нет 160 €
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тут яраз дуже позитивно добрі, чесні відповіді. Без хамства і образ. На відміну від агресії автора
Два-три тижні і фсьо• 17 февраля 2025
Для меня эта блуза на раз- два надеть. Слишком помпезно. Такого плана вещи быстро надоедают, окружающие их запоминают. Цена не соответствует блузе. За 10- 15 евро взяла бы куда- то надеть на выход. Это не база что б за неё столько платить.
Радуга-дуга• 17 февраля 2025
В мене тільки одно запитання до моделі блузки виникло, як її ідеально прасувати, виходячи зі складу тканини - там години не вистарчить, і ніяке просування паром не спрацює.
Говорю відверто• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так у них же нет 160 €
В автора теж їх немає
автор Стильна штучка • 17 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я це вже зрозуміла, тому навіть не буду більше відповідати, витрачати свою енергію. Якщо люди далекі від жіночного одягу, одягаються як всі, бояться якось виділитися, то про що можна питати...
Але нехай пишуть, щоб всю дурь було видно😄