Почемучка• Изменено 17 февраля 2025

Яка у вас була реакція організму на відміну КОК?

Пила 2,5 роки.
Відмінила, допивши упаковку до кінця.
Почалися болі в яєчниках, такі які були під час овуляції раніше, тільки з обох боків.
Це норма чи бігти до лікаря?
В кого тако було• 17 февраля 2025
Чрез сколько начались ?
Я хочу сделать паузу , вот на днях перестала пить и тоже немного побаиваюсь .
автор Почемучка • 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Чрез сколько начались ?
Через 9 днів після відміни.
Тобто, допила уваковку, на 3 день була кровотеча відміни 4 дні, кровотеча припинилася, як завжди і почалися болі.
автор Почемучка • 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Чрез сколько начались ?
Навіщо вам пауза?
Сегодня не целуюсь• 17 февраля 2025
В мене два місяці обличчя було обсипане прищами болючими. Ходила, як страшко
Сижу_и_плачу• 17 февраля 2025
Це не норм, але цілком очікувана реакція, що ви повернулися до свого попереднього стану. До лікаря краще сходити. Як є період адаптації на початку прийому КОК, так потім є період поки яєчники налаштуються. У більшості це проходить непомітно, але у вас початково не було все добре, тому і така реакція
Сижу_и_плачу• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Чрез сколько начались ?
Паузи краще не робити - це як гойдалки для ендокринної системи, не треба її розгойдувати. КОК або приймають тривало, або краще не починати взагалі
Мerida• 17 февраля 2025
Я пила без перерывов 8 лет. После отмены очень обсыпало лицо. Сходило где-то пол года. Других проблем не вылезло.
автор Почемучка • 17 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Так і є. На останньому УЗД яєчники дуже зменшені були, видно тепер назад ’ростуть’.
Сижу_и_плачу• 17 февраля 2025
Я перший раз приймала років 5-6, на відміну повернувся мій ПМС, але я планувала вагітність і тому мучилась не довго, на 3 місяць завагітніла. Другий раз пила майже 9 років. На відміну взагалі нічого не було. Просто поставила ВМС і наче нічого не змінилось
Сижу_и_плачу• 17 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Це завжди так на КОК по УЗД яєчники зменшені наче сплять. Після відміни там починають зріти фолікули. Все логічно, все очікувано
Некомильфо• 17 февраля 2025
Трошки ряснішими стали критичні дні.
Глобальних якихось змін не помітила.
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Навіщо вам пауза?
Пью уже 2 года , перед этим был джаз 3 года . Хочу сделать перерыв и наладить цикл . Нужно ли это делать я не знаю . Один врач говорит не нужно принимать, другой нужно
Сижу_и_плачу• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Перерви робити не треба. По сучасних рекомендаціях приймати можно роками без пререрви, хіба що вирішите планувати вагітність
Коханозадовільна• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Чрез сколько начались ?
Зачем пауза???
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Пока не планирую . Я начинаю пить антидепрессанты и ещё комплекс таблеток . Решила что будет нагрузка. Как антидепрессанты подействует на цикл
Куплю орехи• 17 февраля 2025
Я после отмены вся в прыщах была, лицо, спина, плечи, болючие волдыри были везде, еще после кок вены повылазили
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляКуплю орехи
Что совсем не радостно 🤨
УжеВотДа• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Нет, тем более не стоит. Там первый месяц от ад будет нагрузка, пока организм к ним адаптируется. А тут ещё наложится гормональный дисбаланс, потому что организму нужно время восстановиться и вырабатывать свои гормоны
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Т.е. продолжать пить ?¹
УжеВотДа• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Т.е. продолжать пить ?¹
Да
Иначе вы точно не поймёте, что влияет на цикл - ад или отмена кок
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
У меня они как раз закончились и нет совсем , в четверг нужно принять , а если перенести на следующую неделю ? Начать приём например во вторник , на следующей неделе
УжеВотДа• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Если кок, то не стоит так откладывать. Ладно ещё день-два.
Вы не сможете за пару дней найти? Может нп заказать
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Я даже не знаю продаются ли такие в Киеве , я пила немецкие . В Украине по рецепту нужно покупать ?
автор Почемучка • 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Повні аналоги по складу.
В Україні рецепт не потрібно.
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Повні аналоги по складу.
В Україні рецепт не потрібно.
Дякую
УжеВотДа• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Дякую
Ще гляньте Регулон
автор Почемучка • 17 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Ще гляньте Регулон
Регулон зовсім інший прогестин має в складі.
УжеВотДа• 17 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Точно, не додивилась