Свисток ля-минор• 17 февраля в 22:05
Розлучення, кошти з кредитної карти та розділ боргу
Тут вже читала про таку підставу, коли перед розлученням чоловік бере кредит чи зайом на себе, а при розділі вішає половину його на жінку, а вона взагалі не знала про цей кредит.
А наприклад, якщо чоловік зняв великі кошти із своєї кредитної карти, просто собі у мамкі заховав, то є у його жінки шанс доказати, що вона до виникнення цього боргу не має жодного відношення?
Хто-небудь стикався з такою халепою?
Пусин Кукин• 17 февраля в 22:08
По кредитній карті , боржник тільки він. Це не залоговий кредит, і без поручітєля ( не знаю, як укр)
Свисток ля-минор
• 17 февраля в 22:08
Ответ дляНевидимка Майя
Ну она ж не поручителем была
Може пред´явити, що брав на їжу для сім´ї, одночасно багато тисяч
Пусин Кукин• 17 февраля в 22:08
Ответ дляСвисток ля-минор
Фігня то. Його кредит, 100%
Мамин тріль• 17 февраля в 22:16
Ответ дляСвисток ля-минор
І що?
Свисток ля-минор
• 17 февраля в 22:17
Ответ дляМамин тріль
І що?
Нічого, може спробувати поділити кредитний борг
ПесиКот• 17 февраля в 22:28
Ответ дляСвисток ля-минор
Жінка може подати зустрічний позов на поділ майна набутого за час перебування у шлюбі🙈🫵 і якщо не буде благодаті, то звізда тій хаті. Ну якщо жінка розумна.
ПесиКот• 17 февраля в 22:29
Ответ дляПолБатона
Законы хоть читайте..нельзя такой быть...
Нельзя быть такой умной это точно))) таких просто проклинают.
Я пані прохана...• 17 февраля в 22:35
Вот будет прикол, если он реально снял много денег и спрятал и теперь в долгах в надежде, что вы заплатите, а ему пока длится развод набегут проценты и начнут звонить выбивать долг
Zlata-683e• 22 февраля в 16:29
Доброго дня. Якщо буде поділ майна та боргів в судовому порядку, то Вам краще звернутися за допомогою до адвоката. Борг можна не ділити за умови, що кошти які отримані витрачені не в інтересах сім´ї. Можете тут почитати статтю: .