Коварная Зая• Изменено 18 января в 22:05

Як проходить процес розлучення з неповнолітньою дитиною?

Як проходить процес розлучення зараз, якщо в сім´ї неповнолітня дитина, обидві сторони згодні на розлучення? майно тільки в мене, було ще до заміжжя, чоловік не претендує ні на що.
І до цього всього в нього немає навіть приписного до військкомату

Буду вдячна за відповідь
Весотехник• 18 января в 22:06
в судовому порядку
майно не розлучається
Мишка-шалунишка• 18 января в 22:08
Один з вас пише позов про розлучення, відповідач повідомляє суд, що позов підтримує.
В позові вкажіть, з ким проживатиме дитина
Крошечка-хаврошечка• 18 января в 22:08
Через суд. Якщо на суд не хочете йти, то Заявник подає позовну заяву і в ній пише, що просить розглянути заяву без його присутності. Відповідач пише заяву, що згоден з позовними вимогами і теж просить розглянути справу без його присутності. Вас розводять на першому засіданні.
Крошечка-хаврошечка• 18 января в 22:09
Військомат в таких справах не потрібен.
Котя_люлю• 18 января в 22:11
заходите на сайт Електронний суд, реєструєте заяву на розлучення (приклад заяви гуглиться без проблем)
сплачуєте судовий збір і все
або приходите в суд на певну дату та з усим погоджуєтесь, або вдвох просите розглянути без вашої присутності
Багряна осінь• 19 января в 09:12
Заяву мені допомогла скласти адвокат, в назначений день обоє приїхали в суд. Перед залою нас секретар спитала чи обоє без притензій, дала листки а4, і ми прямо в коридорі написали заяви під її диктовку за 2хв. І все, нас відпустили,тобто навіть в залу суду не заходили.
Люб-а• 26 января в 22:14
Ответ дляБагряна осінь
І вас одразу розлучили?
KROX@• 28 января в 20:22
Ответ дляМишка-шалунишка
А якщо написать до з батьком?Суд постановить проживания дитини з батьком?
Zlata-683e• 22 февраля в 16:30
З дитиною - тільки через суд.