Голубая фишка• 02 февраля 2025
А чому у відносинах все щось вимагають від чоловіка?
Я- жінка.
Слава богу заміжня.
Але в оточенні часто чую:
*Чоловік повинен забезпечити фінансово
*Чоловік має квартиру надати
*Чоловік має на стовп лізти
*Чоловік має польку почати
Зрозуміло що я ернічаю, але мені реально цікаво. А чого чоловік винен? Бо він М статі?
Ну і що?
Слава богу заміжня.
Але в оточенні часто чую:
*Чоловік повинен забезпечити фінансово
*Чоловік має квартиру надати
*Чоловік має на стовп лізти
*Чоловік має польку почати
Ну і що?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 февраля 2025
потому что любит ее, а женщина должна быт обеспечить и ласку, потому любит его
Голубая фишка
• 02 февраля 2025
Я просто не розумію чого 100% щось має чи вчинене чоловік якщо у відносинах Двоє людей
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 февраля 2025
Ответ дляМошей ницца
Тому що мужчині легше ті гроші заробляти
потому что ему легче заработать тяжелым трудом)
Голубая фишка
• 02 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так і жінка ж любить
І він повинен гвіздки забивати
І вона має борщ варити
АЛЕ!!!! Не обов´язково їй борщ, а йому гвіздки
І він повинен гвіздки забивати
І вона має борщ варити
Голубая фишка
• 02 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед
А у вас в отношениях должны вы?:)
У нас у відносинах ніхто нікому не винен.
Але роблять обоє
Голубая фишка
• 02 февраля 2025
Ответ дляМошей ницца
Хз
Інколи розумом баришня більше може заробити)
бювет_в_обед• 02 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Але роблять обоє
Ну вы удобная, а потом у него появится требовательная любимая
Голубая фишка
• 02 февраля 2025
Ответ длямесяцкие
Ну а хто фінансово буде забезпечувати? Жінка? Особливо в декреті, ага
На усі жінки йдуть в декрет
Сама вумна тутички• 02 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А если что то случается с М.
То женщина ищет другую любофффф?
Natalia505• 02 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Шо попало....
Запароленое одеяло• 02 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Але роблять обоє
Так а що вам до інших?)
Мошей ницца• 02 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні, чоловіків легше беруть на керівні позиції,
Можливість працювати поза нормами часу, відрядження.
І т.д
Чоловіки не обтяжені лікарняним по догляду за дітьми, і т.п
І т.д
месяцкие• 02 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
На усі жінки йдуть в декрет
Не усі. Але ж ви про більшість пишете. Винятки завжди є. І чоловіки в декреті. І альфонси. І з алкоголіками живуть, просто щоб було.
ПростоБелка• 02 февраля 2025
Автор, хто, що і кому повинен домовляються індивідуально в кожній парі. Якщо не домовились, то гармонії нема, або страждають або розходяться. Все решта просто потриндіти, філософія
Мошей ницца• 02 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Хз
Інколи так
Але ж у вас зараз тема про соціальний стереотип.
Тому і розмірковуємо стеротипами
годовасик• 02 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Что за бред , засадить женщина бытом , а мужчину директором по мамонтам
годовасик• 02 февраля 2025
Ответ дляМошей ницца
??? Мы в одном универе учились , чем ему проще ?
Мошей ницца• 02 февраля 2025
На мою особисту думку, за останні роки багато чого змінилось.
У відносинах важливо коли партнери розмірковують в унісон, і не важливо чи це буде стереотипно патріархальна сім´я, чи чайлд фрі Чи модні плполамщики.
Головне щоб точка зору у партнерів була однакова
Мамин тріль• 02 февраля 2025
Ответ дляМошей ницца
Та навіть чоловіка платять більше за однакову роботу з жінками. А жінці можна платити меньше, її ж чоловік забезпечує. На жаль така логіка в сучасних роботодавців ще залишилася
Мошей ницца• 02 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Ну от ви працюєте менеджерами в одній організації. У вас підростає 1-2 дитини молодшого шкільного віку
От вам директор каже, є підвищення потрібно поїхати на 2 місяці в сусіднє місто налагодити роботу філіал.
Хто з вас поїде?
энциклопУдия• 02 февраля 2025
Вам ничего не должен, нам должен.
Какие вообще проблемы, если всех и всё устраивает ?
Огірок та Помідорчик• 02 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Бо в кожного У СІМ´Ї свої обов´язки закладені природою ! Коли чоловіки почнут народжувати ,то буде інша розмова ) Але., якщо не хочете обов´язків ,хочете СП -то просто зустрічайтеся собі і сім´ю не заводьте - дітей тим паче! от і все) ЦЕ ,якщо в ідеалі...
Мошей ницца• 02 февраля 2025
Ответ дляМамин тріль
Так, я сама багато стикалась з подібним.
Мені на роботі запропонували прям таки хороше підвищення, але потрібно було їздити у відрядження десь тиждень в місяць.
Так мій чоловік ледь не розвівся зі мною. Як я, мати! Просила дітей. А хто буде їм сніданки готувати і банти в´язати. І напевно ж! Я в відрядженнях буду зраджувати починаючи прямо з вокзалу.
Нервів мені це коштувало ого го.
ЗдесяЯ• 02 февраля 2025
Если мы про стереотипы то от денщин тоже треьований вагон
- всегда вкусная еда
- чисто
- женщина красивая бесплатно! (без косметики и затрат на спортзал)
- секс всегда
- детки как с картинки которых потрепал за щечку и пошел по своим делам.
А в жизни все сложнее конечно.
- всегда вкусная еда
- чисто
- секс всегда
А в жизни все сложнее конечно.