Хтось сталківался з таким? Якщо наприклад я офіційно не працюю, а чоловік працює, чи можливо оформити кредит в банку на покупку квартири на мене? А чоловік буде моїм поручителем?
Не ворожіть на пустій воді.Подайте заявку,надайте необхідні документи.Подайтесь в кілька банків бо в одному буде сидіти така як перший коментатор і вам відмовлять.А в іншому погодять.
Я пам´ятаю хотіли взяти нове авто в кредит. То треба була висока офіційна зарплата. А в мене хороша, але сіра. Ніхто нічого мені не дав навіть при 50% першому взносі. Ви дуже ненадійна з точки зору банку. А тут сума набагато більша і на довше ніж авто.
Лікуйтесь. Банк не дасть великий кредит безробітний людині. Навіть, якщо працює і має мінімальну не дадуть. Що ви взагалі знаєте про банківську справу?
зараз складно отримати кредит, тим більше на вигідних умовах. Ми брали 500 тис, у чоловіка висока біла з/п, але стільки заморочок, ще і я поручитель і несу фінансові зобов´язання. На нерухомість, мабуть довелось би здавати аналізи і нирку під заставою залишати)
Вибачте, але безробітним дадуть кредит лише в «легкогроші». Жодний банк на це не піде
В шлюбі квартири і іпотеки вважаються спільними. Якщо офіційна зп чоловіка така, що сама покриває - то дадуть. Але суто на безробітну дружину іпотеку не запишуть. На 2 запишуть, або на працюючого. Для чого записувати квартиру тільки на когось одного, якщо в любому випадку - в оф шлюбі вона буде ділитись? Що на чоловіка , що на всіх його спадкоємців 1 черги. На час іпотеки можна влаштуватись на оф роботу ( але не мінімалку) і посидіти там пів року.
Дякую, не подумала, що на двох оформляють і дають. Тоді це чудово.
Ахахах. Ви задоволені, що бризкаєте ядом та вішаєте ярлики? Я ніде не написала, що я НЕ працюю, і що мене утримують. Не читайте між строк, ви не вгадуєте.