Гигиенишвили• 17 февраля в 22:44
Чому так важко заснути, якщо мені завтра треба рано вставати?
Я починаю ще більше переживати, бо не засипаю.
Не вмію заміряти• 17 февраля в 22:57
Ви така не одна( За годину або півтори до підйому таки вдається заснути, а потім під 6-й будильник з горем пополам підіймати себе.
из желе я• 17 февраля в 22:59
Ответ дляGaleTTa
Вы выработали такое поведение непроизвольно. У меня тоже бывает такое. 3-4 таблетки мелатонина + асмр и меня вырубает обычно
А мелатонін разово працює? У нього не накопичувальний ефект?
Ответ дляиз желе я
Эффект накопительный, но работает обычно сразу. Выпиваю за 20 минут до сна, только 1-2 таблетки вообще ни о чем, я пью 3-4. Засыпаю гарантировано. Единственное что он не обеспечивает длительность сна, но засыпание лёгкое точно будет. У меня ещё комплекс магния попутно. Так что вместе вообще хорошо работает
ТаЕщеОптимистка• 17 февраля в 23:04
Та так зараз у всіх, ввечері хочеться спати, а коли ніч настає вже й не хочеться.
Marina_choice• 17 февраля в 23:28
Пробуйте такий психологічний прийом. Якщо хочете швидше заснути, спробуте промовляти: «хоть би не заснути, хоть би не заснути»….
Парадоксально, але це працює :))))
Думка про те, що не обов’язково засинати, знімає напруження і приносить спокій.
Парадоксально, але це працює :))))
ВундерКИНГ• 17 февраля в 23:36
Дихання в пакет помагає. З рахуванням секунд вдохів і видлзів, щоб видизаьи на секунду чи дів довше. Повільно