Крошечка-хаврошечка• 18 февраля 2025
Как думаете, были ли динозавры на самом деле? Или это выдумка?
Хотели бы сейчас жить рядом с динозаврами, уворачиваться от тирекса, бегать от птеродактелей?
ХтоЯкщоНеЯ• 18 февраля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вы на вопрос ответьте
Земля плоска автор?
А вот недавно• 18 февраля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Не в цьому справа. Ви таке пишите...
Ось відео, цікаво коментарі почитати
Как быстро растут детки, выпускники ковидных удаленных школ уже зарегестрировались на советчице
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 февраля 2025
вы скелета динозавра не видели что ли? окститесь, сударыня. этого добра в музеях завались.
66сезон666серия• 18 февраля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Були звичайно.
Це бля мене найбільша загадка. Були і жили собі тисячоліттями ті динозаври по всій планеті. Потім раз і нема їх.
Жодного.
Так колись і з людьми буде
Жодного.
Так колись і з людьми буде
У людей є можливість вижити, бо вони розумні. Вони можуть зігрітися, якщо холодно, вирощувати, консервувати та заморожувати їжу. Сховатися в бункерах на довгий час.
Звичайно, якщо астероїд не знищить всю планету одразу.
Дайте вподобайок• 18 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
Або сонце не вибухне. Доведено, що сонце має свій срок життя. Прийде час і його не стане, тоді і життя