Колгоспниця• 18 февраля в 15:44
Чим збиваєте темп дітям від року?
Думаю про супозиторії нурофен
Я Вас не боюся• 18 февраля в 15:45
Я збивала сиропом Нурофен аж до 12 років десь.
Свічки вони не хотіли.

Колгоспниця
• 18 февраля в 15:46
Ответ дляЯ Вас не боюся
Свічки вони не хотіли.
Щось погано збив
Але відкритий уже місяців 8 там є строк?

Я Вас не боюся• 18 февраля в 15:47
Ответ дляКолгоспниця
Щось погано збив
Термін на коробці є. Коли відкритий, термін такий самий.
Ще важливо давати запити його водою добре, тоді він краще збиває і довше діє.
Колгоспниця
• 18 февраля в 15:48
Дівчата що купити? Чи швидку темп 39 і 2, рік і 3
Думала зуби але

Колгоспниця
• 18 февраля в 15:48
Ответ дляЯ Вас не боюся
Молоком на ГВ запив

В кого тако було• 18 февраля в 15:49
Ответ дляКолгоспниця
Щось погано збив
У нюрофена термін придатності 6 місяців з моменту відкриття. Пишу собі маркером на коробці, коли відкриваю флакон.
Ви давали по вазі дитини?

В кого тако було• 18 февраля в 15:51
Ответ дляКолгоспниця
Думала зуби але
О котрій давали нюрофен? Можна дати Панадол (парацетамол в сиропі).
Допишу, важливо дитині давати додатково воду. Жарознижуюче краще діє.

Я Вас не боюся• 18 февраля в 15:51
Ответ дляКолгоспниця
Думала зуби але
Спробуйте свічки з іншою діючою речовиною.
Але я 39 не збивала.

Я Вас не боюся• 18 февраля в 15:52
Ответ дляКолгоспниця
Молоком на ГВ запив
Молоко - це не те. Треба саме водою запивати, і грам 100 випити.

ЛюблюДевчонок• 18 февраля в 15:52
Купіть новий нурофен форте. Роздягніть дитину. Дайте теплої води

Колгоспниця
• 18 февраля в 15:55
Ответ дляВ кого тако було
Ви давали по вазі дитини?
Так
Анонім Перший• 18 февраля в 16:08
Есть сироп нурофен форте и свечи Панадол и свечи Нурофен. Свечи использую если сироп не может выпить. Панадол в сиропе например не пьет. А Нурофен форте дозировка небольшая. Удобно.

Нетутешня• 18 февраля в 16:27
Щаз в меня полетят тапки, но купите свечи анальдим. Попросите у аптекаря в возрастной дозировке по весу.
Нам только они помогали при таких температурах. Скорая сейчас температуру по телефону сбивает: а єто ві пробовали, а єто? А разотрите водичкой, оберните во влажную пеленку и т.д.