Мейк-ап форева• 16 января в 22:06
Какой магний даете детям?
Интересует особенно десятилетние дети.

Паратруперсупер• 16 января в 22:10
А дітям потрібно? Чесно, в дитинстві нічого не приймала. До початку експериментів з вагою, голодом. А потім полізло все.
Залізний занавіс• 16 января в 22:12
Типу щось заспокійливе? Я даю заспокійливий збір з аптеки, там фільт пакети, дитина стала краще спати і менш дратівлива
Мейк-ап форева
• 16 января в 22:14
Ответ дляАльфасамка
в макдональдс завести, там найздоровіша їжа
Мудрый совет, но у нас мак закрыт
Майская киска• 16 января в 22:15
Адекватные сами своим детям ничего не выписывают. Если у ваших проблемы со здоровьем - педиатр их решит
Мейк-ап форева
• 16 января в 22:15
Ответ дляЗалізний занавіс
Не тільки. Ще для формування кісток і підтримки серця в період активного росту.

Зажуженная Жужжа• 16 января в 23:04
Ответ дляЗалізний занавіс
Порадьте,будь ласка