Доброго вечора дівчатка)
Дуже хочу собі принтер, раз у тиждень точно собі щось роздруковуваю. ( 5-10 ст)
От тільки розриваюся брати краще кольоровий чи чорно-білий?
Який краще і коштує воно того?
Хочу почути ваші думки та поради.
Дякую))
Який краще і коштує воно того?
Хочу почути ваші думки та поради.
Дякую))
Chaterbox• 18 февраля 2025
Лазерний то бомба
Просто треба брати такий що не вимагає оригінальні картріджі (хоча в китаї чіпи можна купити)
Купіть б/у HP M275. в китаї розхідники до нього дешеві, і ніяких геморів з чіпами
Кусюче сонечко• 18 февраля 2025
При выборе принтера стоит учитывать ресурс картриджа и стоимость/возможность его заправки. Иногда лучше переплатить пару-тройку тысяч за принтер, чем потом остаться без штанов на заправках картриджа.
Что касается цветности. Насколько вам важна цветная печать?
Chaterbox• 18 февраля 2025
Ответ дляДиньчик
А якщо довго не друкуєш в кольорі він не портиться?
Нічого не портиться...хоч раз в рік ним друкуйте...то не струйник який за паро місяців простою хіба в мусорку
В мене ті картріджі вже 5-7 років і тільки щось на 30% використані
Ответ дляChaterbox
Вау, ось і у мене струйні були, і кольоровий і чорно-білий одна фігня. Аж бажання перебило до принтерів))
Chaterbox• 18 февраля 2025
Ответ дляДиньчик
Аналогічно
Після двох струйників то лазерний як космос...руки чисті, друкує швидко
Тетя Фрося• 18 февраля 2025
У меня HP Lazer 137fnw ч/б лет 5 , тоже думала цветной или ч/б. Купила ч/б , за это время ни разу не понадобилась цветная картинка. Картридж за это время купила второй в начале учебного года, не считая пробного который шёл в комплекте, китайские подходят. Печатаем достаточно, в школу надо так багатенько.
Подключается через вай-фай, вроде в нем есть так же и факс, но мне это неактуально.
Chaterbox• 18 февраля 2025
Зараз колольові лазерки не аж такі і дорогі...як для дому то краще кольоровий, можна буде бавитися в друк фоток на фотопапері (якість не вав, але норм як не порівнювати з нормальним фотодруком)