Давайте чесно, чи підтримуєте президента і чи підтримує його ваше оточення? цікаво, наскільки правда/неправда – заява Трампа про відсоток підтримки
Ответ дляsky-labs
Вы же прекрасно понимаете, что бабушка права.
А ваше желание восстать против мнения мудрой старушки ни что иное как юношеский нигилизм...
Страна-подросток не тянет на равноправного партнера.
И чем больше вот таких необоснованно спесивых ’внучков’, тем хуже к нам отношение, тем жестче разговоры и принимаемые меры.
ДумайТЕ!
Погроза завуальована під пропозицію подумати
школа кгб
Ответ дляyour style
А знаєте, чому боїться віддавати копалини України? Думаєте, тому що дбає за український народ? Ні. Тому що всі копалини належать олігархату, і прийдеться ж віддавать їх Америці. А їм цього, звісно ж, не хочеться робити.
Его за язык никто не тянул, сам предложил, хотя не имел никакого права на это.
Но мотивация там была другая
Ответ дляsky-labs
Назло бабушке отморожу уши!
Просто 74-річна бабушка (нехай не з деменцією, але очевидно - з букетом інших психічних хвороб) звинуватила Україну та українців в розв’язанні війни, вимагає на 500 млрд.укр.надра (надавши допомогу заледве на 114 млрд і то старими танками з величезними затримками) і виправдовує агресора як мудрого політика
Лисий хвост• 19 февраля в 10:41
Ответ дляsky-labs
Объявление войны америкосам поддерживаете?
Странно вы ж с Луганской области и америкосов до сих пор больше боитесь, чем плешивого?
Ответ дляviter33
Цитаты есть, или очередное ОБС?
Лисий хвост• 19 февраля в 10:46
Ответ дляsky-labs
Мы, ’с’ Луганской области, умеем читать в контексте
А как думаете, ваши луганчане как воспримут окончание войны? Вы понятно переселились, но вообщем
Ответ дляsky-labs
Нет, вы голосуете за крах Украины.
Вы ведь даже не знаете что такое хаос...
в Україні УЖЕ крах. Україна без іноземних вливань це труп. Так нехай й інші відчують на собі кацапську любов - європа наприклад. Не можна втратити те що вже втрачено безвозвратно
Фрау Донна Роза• 19 февраля в 10:54
Ответ дляPopeye the Sailor
А переселите этих поддерживателей в Херсон на недельку.
Не всем поможет, знаю много из прифронтового города, то такие же поклонники
Маска-0b9f• 19 февраля в 10:55
Ответ дляsky-labs
Но мотивация там была другая
Это точно.И куда он нас теперь заведет,одному богу известно.
Ответ дляlilu1990
У нас есть статья за сепаратизм.
Стоит ввести еще одну - за призыв к полному краху государственности! И всяким его оправданиям, типа ’пусть и Европа вкусит нашей доли’
Ответ дляlilu1990
У нас вільний вибір за кого голосувати а майбутнє непередбачуване
Все что будет - уже есть.
Как человек делает одно - так он делает все.
Реально работающие истины.
Тупые америкосы зачем-то планируют, просчитывают разные варианты развития событий, и только умные, добрые и светлые, потужные, стойкие и субъектные МЫ считаем что ’У нас вільний вибір за кого голосувати а майбутнє непередбачуване’
А потом еще на кого-то обижаемся...
Реально работающие истины.
А потом еще на кого-то обижаемся...
Ответ дляsky-labs
Все что будет - уже есть.
Реально работающие истины.
А потом еще на кого-то обижаемся...
Реально работающие истины.
А потом еще на кого-то обижаемся...
Ви можете вважати як завгодно і голосувати за кого хочете. Як і я. Хоч кацапи зара ржуть над усім демократичним світом і потішаються
Але в цьому його прєлєсть: їм така розкіш як голосування і зміна влади недоступні.
І будь які дебати які є у нас з вами, навіть якщо переходять на зневажливий тон - теж недоступні.
Мені от що цікаво. Якщо вже бути чесними, ну не було у нас за всі часи незалежності президента, щоб міг кардинально покращити ситуацію в країні. Всі крали, дерибанили, продавали ресурси направо і наліво. Ніхто не думав про народ. І будемо чесними, якби на місці Зеленського був будь-хто інший, договорняк був би з перших днів. Не знаю, чому Зеленський нас не здав - молодий-дурний, чи щось знав, чи щось пообіцяли йому. Зараз не про це. Не голосувала за нього, не впевнена, що й далі буду. Питання не про це. Особисте спостереження - чомусь виборці діючого президента спілкуються нормально, а от ті самі адепти Порошенка одразу вдаються до хамства і починають лайно лити? Сказати, що попередній президент зробив би щось явно краще? Так ні, не зробив. А особливо зараз він зовсім себе з негарного боку показав. То чому саме таке спілкування? Контингент серед виборців Порошенка такій зібрався, що для них це просто така норма спілкування, чи що?
Ответ дляDontunderstand
Если эта рыжая обезьяна так вцепится в выборы что они таки будут, я тупо из принципа пойду и отдам голос за зелю.
Они ж все никак не оставят свои влажные мечты про пророссийскую марионетку у нас в президентах, окей
Из серии, пойду назло бабушке уши отморожу.
Ужасно, что такие как вы деб....лы не только себе, но и тысячам другим хуже сделаете. Вот он, мудрий укр нарід, во всей красе.