Душа компанії• 19 февраля в 12:33

А делают ли в Польше кесарево по желанию?

Криниця щастя• 19 февраля в 12:38
Нет

Jak załatwić cesarkę na życzenie?
W Polsce oficjalnie cesarka na życzenie nie istnieje. Zgodnie ze standardem opieki okołoporodowej, określonym w rozporządzeniu ministra zdrowia z 16 sierpnia 2018, cięcie cesarskie powinno być wykonywane tylko wtedy, gdy jest niezbędne. Co więcej jednym z celów edukacji przedporodowej jest zmniejszanie liczby cesarek.
Укр_жіночка• 19 февраля в 12:38
Да, частный роддом
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 февраля в 12:40
Только в частных, но там наверное дорого, потому что подруга будет в Украину ехать специально, чтобы сделать КС
Криниця щастя• 19 февраля в 12:44
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
От 12 до 20 тыс зл в зависимости от клиники.