ДаЗдраПерма• 19 февраля в 13:17

Що входить у ваш бюджетний базовий догляд за шкірою

Хочеться позитивної теми -)
В мене завжди не вистачало грошей на догляд. Не кажучи вже про косметолога чи щось більш суттєве.
Виділяла кошти тільки на саму базу. Зараз в мене очищення (міцелярка, пінка), тонер, сиворотка зволожуюча, крем зволожуючий, крем під очі та з весни додам СПФ.
Все з корейської бюджетної косметики.
В планах додати массаж обличчя скребком гуаша.
Зараз ще купила мікротоки, чекаю поки приїде.
So_so• 19 февраля в 13:17
Умыться и нанести крем
Не вмію заміряти• 19 февраля в 13:18
Ого.
Там де я мишей ловила, ви котів любили
Губной рояль• 19 февраля в 13:19
Крем санте и все
Пиши-пропало• 19 февраля в 13:20
Гидрофильный бальзам и пенка (если надо бюджет беру хеймишь) актив по сезону, кислоты (чаще всего тонер с миндальной кислотой). Спф
Непозбувна Бентега• 19 февраля в 13:21
У меня уход не бюджетный, но из бюджетного покупаю Гарнье мицеллярную воду, патчи, маску с глиной - все эти продукты весьма ок
автор ДаЗдраПерма • 19 февраля в 13:23
Ответ дляSo_so
Умыться и нанести крем
Ну якщо крем, то вже супер
Дон Пэдро• 19 февраля в 13:25
Вечір: гідрофільне масло+гель для вмивання, тонер, сироватка під очі, сироватка для обличчя (ретинол, пептиди, ніацинамід, гліколева кислота, наношу в різні дні), закриваю кремом під очі і кремом для обличчя.
Ранок: гель для вмивання, сироватка під очі, сироватка з вітаміном С, СПФ крем.
Злюка-закусюка• 19 февраля в 13:26
У Вас повністю нормальний догляд. В мене +- такий самий. Просто більш дорога косметика + ботокс. Мені 38
автор ДаЗдраПерма • 19 февраля в 13:27
Дівчата, а правда, що гідрофільна олійка краще за міцелярку?
Думаю, чи варто купити спробувати...
Дон Пэдро• 19 февраля в 13:28
Ответ дляДаЗдраПерма
Думаю, чи варто купити спробувати...
Для мене особисто набагато краще, пори чистить бомбезно, я забула що таке чорні цятки. І просто як порада, СПФ краще наносити круглий рік, не тільки влітку.
ПАЦАНКА О• 19 февраля в 13:28
Для умывания - гель и пудра. Серумы для лица и глаз. Крем под глаза, и для лица дневной и ночной. И тоник еще.
вре_Динка• 19 февраля в 13:28
Ответ дляДаЗдраПерма
Думаю, чи варто купити спробувати...
дуже спірний момент
гідрофілка може камедогенити, або сушити шкіру
а нащо вам гідрофілка та міцелярка, якщо ви не фарбуєтесь?
Україна наше все• 19 февраля в 13:29
Ось мій, 2 останніх чередую на ніч
Примарочка• 19 февраля в 13:29
База это гели для умывания один мягкий увлажняющий, другой для снятия макияжа, молочко для снятия макияжа, два увл.кремы на день более легкий, на ночь более жирненький. Переодически добавляю увлажняющую сыворотку или адапален/бензоил пероксид, изредка пользуюсь пилинг скаткой. Спф только летом и на активное солнце. Тоники не люблю, но иногда балуюсь pha тоником, он типа отшелушивает кожу, но пилинг скатка в этих целях мне нравится больше.
автор ДаЗдраПерма • 19 февраля в 13:30
Ответ дляДон Пэдро
Дякую, коли я на пілінги ходила до косметолога, то вона теж радила круглий рік використовувати СПФ, бо в мене пігментація. Але він мені жирний і на шкірі неприємний. Хоча різні пробувала. Ще, мабудь, не знайшла свій ідеальний
автор ДаЗдраПерма • 19 февраля в 13:32
Ответ длявре_Динка
дуже спірний момент
Чому не фарбуюсь? Я завжди макіяж очей роблю, стрілки, туш, тіні + пудра + іноді тоналку, коли не лінь зовсім. Туш часто водостійка, її тільки міцеляркою можна з вій здерти.
вре_Динка• 19 февраля в 13:32
Ответ дляДаЗдраПерма
тоді соррі, знімаю питання) ви про мейк ап не написали, тому я не подумала про те що ви фарбуєтесь
Дон Пэдро• 19 февраля в 13:33
Ответ дляДаЗдраПерма
Ось цей моя любов, не дешевий, але дуже класний і я беру саме з тонуючим ефектом, то не потрібно ні тоналки ні пудри
https://makeup.com.ua/ua/product/966332/#%2Foption...
Від пігментації мені сироватка з вітаміном С добре допомогла, користуюся зараз постійно. І ще рекомендую ензимну пудру використовувати хоч раз в тиждень, добре пори чистить і звужує.
Оце фіфа• 19 февраля в 13:34
В мене приблизно як у вас. Ще є пілінг та 2 маски, які я роблю по суботах і іноді ще по середах, якщо не дуже стомлена перед сном. Зараз хочу відновити традицію ранкових 5-хвилинних масок, раніше купляла такі в ІвРоше і робила собі поки сніданок готую. Було прикольно
Оце фіфа• 19 февраля в 13:37
Ответ дляНепозбувна Бентега
В мене завжди є в запасі маленька міцелярка Гарньє на випадок відключення світла та води, в дорогу можу взяти - в потязі зручно на ніч зняти макіяж. А так все ж таки віддаю перевагу вмиванням з пінкою, мусом або гелем
Оце фіфа• 19 февраля в 13:38
Ответ дляДаЗдраПерма
Думаю, чи варто купити спробувати...
Завжди варто пробувати, щоб мати власний досвід. Ми всі різні і всі по різному відчуваємо комфорт
автор ДаЗдраПерма • 19 февраля в 13:39
Ответ дляДон Пэдро
Дякую
Непозбувна Бентега• 19 февраля в 13:40
Ответ дляОце фіфа
Мицеллярную воду обязательно нужно смывать умывалкой, не важно где вы.