Купи слона• 19 февраля в 16:11
Тестую труси з Аврори
Купила двоє, чорні і бєж. В носці дуже комфортні, ціна 100 грн+/-. Вирішила спробувати, коли чоловічі цієї ж марки поиємно здивквали якістю.
Подивимося, що буде після прання, як скоро розлізуться. Хтось брав такі?
Ёшки_Матрёшки• 19 февраля в 18:35
Ответ длямадам Везувий
Вам уже за 65? Если да, выбор таких трусов понятен. Но если вы молодая женщина... вам самой не противно такое носить?
А какие надо? Я стринги надела как-то, попу натерла до крови. А я худая, без лишнего веса
Моська-слон• 19 февраля в 18:39
Хто пише про синтетику, ви шо безшовок ніколи не носили? На літню спеку набагато краще за бавовну.
Але сотню за труси з аврори я б не віддала, не довіряю.
Купи слона
• 19 февраля в 20:54
Ответ дляОтжигающая
Спасибо, автор, я люблю такого плана. Надо будет глянуть
Давайте я їх разів хоча б 3 поперу, відпишусь, чи не розлізлися, або чи не збираюттся розлазитися. А раптом какашка якість.
Купи слона
• 19 февраля в 20:55
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це знущання оті всі в попу. В мене донька підліток лише шортики, сліпи або хіпстери визнає. Головне - комфорт.