Feel good• 19 февраля в 19:03

Зеленський не кинув Україну, чи кине Україна Зеленського?

Міг кинути. Всі пам´ятають початок війни, коли всі застигли біля екранів телевізорів: евакуюється-не-евакуюється?

І будемо чесні: війна тривала, бо такий був запит суспільства. І не тільки українського. Дуже хотілося вірити у перемогу і у безмежну підтримку інших країн. Якби він на тому етапі все припинив, суспільство його б морально казнило.

Як на мене то було треба припиняти ще на початку. Але, нажаль, наразі є те, до є.

Об´єктивно, у Зеленського майже немає шансів виграти наступні вибори. Та й не варто за даних умов.

Але вважаю, він достойний піти з честю.
nennsi• 17 марта в 04:39
Ответ дляMila228
Я бачу ви як путін, теж Зеленського хочете позбутися.
ну а як же.у сивої сєкти і мертветчуковскої ботні одна методичка
nennsi• 17 марта в 04:39
Ответ дляMetelitsa
Нехай бере всю свою опу і їдуть відбивати Торецьк

Нехай займуть ті потужні укріплення, якими вони хизувалися на камери
без молодих гетьманів лондонських діла не буде.
nennsi• 17 марта в 04:40
Ответ длякласс123-7dcf
Никто не примет Украину в ЕС и НАТО и это он прекрасно знает, это чистый шантаж. (Кто против Украины в НАТО -США и Германия) Пусть берёт лопату и автомат и шурует в окоп на передовую шантажист
только после путина.пусть берет детей и шурует города штурмовать
nennsi• 17 марта в 04:41
Ответ дляMila228
Зеленський:
- росія хоче мене позбутися. Якщо не фізично, то політично. Для путіна я дуже незручна людина.
Якщо завтра Україну приймуть до ЄС і НАТО, я буду більше не потрібен. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну.
молодчина
Авокада• 18 марта в 13:00
Ответ дляnennsi
когда надо будет проголосуем.не переживайте .мы не вы.это у вас просроченный уже 25 лет
а где же ваши лайки?
ни одной советчице не понравилось что вы написали?)))
Авокада• 18 марта в 14:08
Ответ дляnennsi
неее мы празднуем как пеця лаврову крым сдал в 2009г под русские военые корабои.как с мертветчуком трубу у народа отжали.открытие новых магазинов конфет во владивостоке.у нас куча знаменательных событий.как с дыныры за копейки уголь закупали а нам в три дорога.как взрывали склады и продал все до последнего патрона.мы уже задолбались от праздников
и не пеця сдал крым,а турчинов.
он был ио.
так смешно было ’ой, мы не знаем кто эти люди в форме’.
вот такую галиматью несли населению Украины в уши.
я могу вам по секундам расписать и о нескольких Майданах и о
Крым-это Украина.
вы бы постеснялись писать матери УКРАИНСКОГО солдата то,что написали мне.
давайте в вайбер скину ф.5,если вы знаете что это такое.