Міг кинути. Всі пам´ятають початок війни, коли всі застигли біля екранів телевізорів: евакуюється-не-евакуюється?
І будемо чесні: війна тривала, бо такий був запит суспільства. І не тільки українського. Дуже хотілося вірити у перемогу і у безмежну підтримку інших країн. Якби він на тому етапі все припинив, суспільство його б морально казнило.
Як на мене то було треба припиняти ще на початку. Але, нажаль, наразі є те, до є.
Об´єктивно, у Зеленського майже немає шансів виграти наступні вибори. Та й не варто за даних умов.
Але вважаю, він достойний піти з честю.
Sova splushka• 19 февраля в 20:19
Ответ дляMila228
Дональд Трамп называет Владимира Зеленского диктатором, но про своего друга Путина он не говорит ни слова. А знаете, кого Адольф Гитлер называл диктатором? Уинстона Черчилля.
И кстати
- Рейх не смог оккупировать даже малую часть Великобритании,
- тем не менее, выборов там с 1935-го и до лета 1945-го не было,
- но никто в мире легитимность Черчилля под сомнение не ставил.
И кстати
Ну ви ще порівняйте Зеленського з Черчіллем.
класс123-7dcf• 19 февраля в 20:25
Ответ дляMila228
Зеленський:
- росія хоче мене позбутися. Якщо не фізично, то політично. Для путіна я дуже незручна людина.
Якщо завтра Україну приймуть до ЄС і НАТО, я буду більше не потрібен. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну.
Никто не примет Украину в ЕС и НАТО и это он прекрасно знает, это чистый шантаж. (Кто против Украины в НАТО -США и Германия) Пусть берёт лопату и автомат и шурует в окоп на передовую шантажист
Ответ дляMila228
Зеленський:
Нехай бере всю свою опу і їдуть відбивати Торецьк
Нехай займуть ті потужні укріплення, якими вони хизувалися на камери
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:28
Ответ дляMetelitsa
а заодно пошукає там ’мір в глазах путіна’. Хтось чув, щоб воно бодай на камеру зобразило каяття і сказало ’Українці, простіть мене за мої недолугі глуми над Голодомором, Майданом і що обзивав нашу країну повією’?
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:28
Ответ дляNatalia505
Не піде він з честю.
щоб піти з честю, треба ту честь мати....
Ответ дляMila228
Я бачу ви як путін, теж Зеленського хочете позбутися.
Як це позбутися?
Я хочу, щоб він показав приклад країні, як успішно захищатися.
На ділі, а не на словах.
Як сказав зеля ’усіх генералів в окопи’.
Ну він же також командувач, причому Верховний Головнокомандувач.
В чому тут для Вас проблема?
На ділі, а не на словах.
В чому тут для Вас проблема?
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:31
Ответ дляMetelitsa
Як це позбутися?
На ділі, а не на словах.
В чому тут для Вас проблема?
На ділі, а не на словах.
В чому тут для Вас проблема?
ото сказала.... це ж не на камеру повістки рвати і Пороху дулі крутити, скачучи, як Моська, навколо слона)))
класс123-7dcf• 19 февраля в 20:41
Ответ дляMetelitsa
До речі, щось річниця одної знаменної події пройшла непомітно.
Признайтесь, святкували?
Кстати, помните в начале войны в 2022 очереди в военкоматы, столько людей хотело защищать страну, боевой дух, песни патриотические... но команда Зе начала удачно распоряжаться наданными деньгами, гуманитарной помощью. Так удачно, что слуги багатеют на глазах, ездят отдыхать , покупают недвижимость за рубежом, батальйон Монако... И вот у людей начали открыватся глаза. Потому, что слуги неприкасаемые все инвалиды и не воюют, а люди заканчиваются. А жить на широкую ногу слугам хочется. Теперь очередей в военкоматы нет, бусифицируют всех кто попадется, кривых, косых, а главное бедных, кто не сможет откупиться. Как можно выиграть такую войну?
Mrs.Ochmonek• 19 февраля в 22:36
Ответ дляSova splushka
Янукович втік у 2014 році, але ми наступні роки так і не потрапили в окупацію, і навіть звільнили частину окупованих територій.
Зеленський не втік у 2022 році, але ми втратили ще майже стільки ж території, як і в 2014, і продовжуємо втрачати.
Дійсно, краще б втік.
Ми не потрапили в окупацію, бо не було повномасштабного вторгнення в 2014 з усіх боків і не було ракет на всі міста запущених. Така от ’ маленька’ деталь
Ответ дляMila228
И кстати
так надо быть Черчиллем,а не писькограем
Marinamariana• 20 февраля в 10:25
Ответ дляАвокада
хатим,хатим...и репарации,и восстановление уничтоженного.ага!
А вы не хотите ?
Ответ длякласс123-7dcf
конечно помним.как курщину не кем было отбивать и вторая армия мира корейцев просила..смотриим и видео где русское тцк инвалидов калек на костылях избивает и электрошокер в зад за отказ на штурма..смотрим и одноногих раша штурмовиков...смотрм бунт мамаш у министерства нападения на красной площади после облав у питерского и московского метро на молодежь.видит как пакуют мужиков в автозаки и на россии ударами прикладом по хребту.видим как демобилизации нет три года и жены бастуют на той же красной площали и в городах.много чего видим
Ответ дляMetelitsa
Признайтесь, святкували?
неее мы празднуем как пеця лаврову крым сдал в 2009г под русские военые корабои.как с мертветчуком трубу у народа отжали.открытие новых магазинов конфет во владивостоке.у нас куча знаменательных событий.как с дыныры за копейки уголь закупали а нам в три дорога.как взрывали склады и продал все до последнего патрона.мы уже задолбались от праздников
Ответ дляVlada-Maria
ага а де його сини молоді вгодовані гетьмани -патріоти в вишиванках.тато до корита лізе то мона було хоч десь при штабі папірці розгрібати .я вже не кажу про бойові частини
Ответ дляVlada-Maria
ой не магу.а коли петька за 25 років злочинної діяльности проти держави та вибачиться?скоро суди і віддасть награбоване