Міг кинути. Всі пам´ятають початок війни, коли всі застигли біля екранів телевізорів: евакуюється-не-евакуюється?
І будемо чесні: війна тривала, бо такий був запит суспільства. І не тільки українського. Дуже хотілося вірити у перемогу і у безмежну підтримку інших країн. Якби він на тому етапі все припинив, суспільство його б морально казнило.
Як на мене то було треба припиняти ще на початку. Але, нажаль, наразі є те, до є.
Об´єктивно, у Зеленського майже немає шансів виграти наступні вибори. Та й не варто за даних умов.
Але вважаю, він достойний піти з честю.
parfummaniak• 19 февраля в 19:53
Ответ дляSvetrise
себе поясняйте. работой отчитаетесь, много у вас отчетов. зе боты
Хто тут бот?
Це все, що ви можете сказати?
trickywicky• 19 февраля в 19:54
Ответ длячаревна
Наш мэр Днепра, поддержал Зеленского.
Мэр Ивана Франковска тоже
Филатов продажное чмо, который только и умеет грубить женщинам и старикам
Тоже мне авторитет
Love_Love_Love_• 19 февраля в 19:58
Ответ дляSova splushka
Янукович втік у 2014 році, але ми наступні роки так і не потрапили в окупацію, і навіть звільнили частину окупованих територій.
Зеленський не втік у 2022 році, але ми втратили ще майже стільки ж території, як і в 2014, і продовжуємо втрачати.
Дійсно, краще б втік.
А Україну окуповували з ьакою ж силою з 2014 як і з 2022?
Love_Love_Love_• 19 февраля в 19:59
Ответ дляparfummaniak
Як він міг зупинити війну, поясніть будь ласка
Ну багатотяк, не красти як мінімум
Ответ дляnatamala
А кто из властьимущих может не поддержать?
Наверно правильно нам всем держаться вместе как в 22 году.
Чесно не представляю кандидатов на выборы, не представляю сами выборы их организованность. Учитывпем, что у части населения оружие на руках. Гражданская война во время войны.
Сейчас нам будут диктовать про выборы, потоиюм посадят какого то пророссийского под диктовку.
Вариантов как ухайдокать страну окончательно много
Love_Love_Love_• 19 февраля в 20:00
Ответ дляGarnoKvit
Теперішні вимоги це результат правління зеленського
А те що ніхто не пам’ятає по будапешстські конвенції результати чого?
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:03
Ответ дляFeel good
Впевнена, якби розумів плани путіна, то б не ув´язувався у це все взагалі.
тавишо? А на оманській сходці. після якої він синка ФСБника призначив фактичним правителем України, йому не резказали про плани путіна? не втік кажете? а хто б йому дозволив втекти, єрмак- смотрящий ?
він же, як золота рибка, потрібен: що у випадку ’за трі дня’ - щоб підписати, що потім, коли не вдалось ’за трі дня’ -розводити захід на бабки
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін, чому ніхто не пам’ятає переговори які зірвав Джонсон в 22 му
Бо це досі не для всіх очевидно. Джонсон в той момент був тією людиною, яка визначила історичний крок і шлях всієї країни. Не в той бік, на жаль. Єдине, що особисто мені не зрозуміло - чи було це узгоджено з Вашингтоном на той момент. Скоріше так, ніж ні. Яка претензія до Зеленського і його радників? Така - свідомо, або ні, вони зробили з нашої країни таку, яку ’поматросілі і бросілі’.
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:04
Ответ дляmavka.cy
Гг. Ви, мабуть, хотіли в гарному світлі зе виставити
А сказали, що він глупенький нічого не розумів
І втік би. Просто щось прорахувався
не втік бби. навіть якби хотів. Єрмака недарма йому приставили на Оманській сходці
Marinamariana• 19 февраля в 20:05
Ответ дляGarnoKvit
Буча была потому, что депутатка от партии ЗЕЛЕНСКОГО сказала жителям не покидать город. Что русня их не тронет. Если бы не эта тварь, люди хотя бы уехали ДО.
Ясно . Виновата депутата . А не русня которая убивала жителей
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:06
Ответ дляMetelitsa
Я вже писала, що хочу бачити його і 5-6 потужних манагерів у в´язниці до кінця їх нікчемних життів.
І нехай їм вдень і вночі траслюють слугу угода і наслідки їх керування.
Нерозумів він....
все гундявий малорос розумів
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
уважаемая гражданочка, на него свалилось тяжелейшее испытание. не факт, что порошенко с этим справился бы. вы ж за него, так?
що-що на нього звалилось?
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:10
Ответ дляMarinamariana
Чтобы русня по всей Украине Бучу сделала ? Вам хочется русни сапоги целовать ?
а він яким боком до захисту Бучі? там з ним ще один ’захисник’, Татаров, холоп Портнова
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:11
Ответ дляGarnoKvit
Ой, так это из Вовы русня только Бучей ограничилась? Ну Аполлон не иначе)))
Лично руками остановил.
... після того, як нажерся запареної водою з батарей мівіни)))
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:13
Ответ дляura1981
Ну ну...розвід дані біли що від наших що від забугорних про вторгнення...але замість розгортання військ, частину перевели в глибокий тил і техніку в ангари позаганяли...може там був договорняк який добровольці зірвали...початок вторгнення якись мутний в плані нашої оборони/підготовки
ну так готувались же ’за трі дня’, патрушев на літачку задарма катати не буде
Ответ дляGarnoKvit
И в Ирпене писали - все спокойно, наши всех ликвидировали.
Люди многие сидели и верили до последнего эвакуационного поезда, который уже не мог всех вместить.
ложь не в спасение.
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:14
Ответ длябресточка
Плюс новый страх, после таких коментов и их 99%
а Ви не бачите, що це бот?
Sova splushka• 19 февраля в 20:15
Ответ дляLove_Love_Love_
А армія та інша готовність була такою в 2014 як і в 2022?
А хоча точно ж, в 2020-2021 майже все назад розмінували, що встигли замінувати, і ракетну програму згорнули, і фінансування на армію скоротили...
І все рівно вистачило запасу підготовки на перший час, а всі лаври Зеленський успішно собі присвоїв.
А потім, коли запас ’попередника’ закінчився, і довелося вже справлятися самому, то ось тут-то й повилазило все справжнє керування Найвеличнішого. Наслідки ми спостерігаємо і зараз.
Sova splushka• 19 февраля в 20:17
Ответ дляVlada-Maria
що-що на нього звалилось?
Бабло на нього звалилося. Велике.
От скажіть чесно, ви б справилися з таким потоком грошей?
Це ж таке тяжке випробування!
Дональд Трамп называет Владимира Зеленского диктатором, но про своего друга Путина он не говорит ни слова. А знаете, кого Адольф Гитлер называл диктатором? Уинстона Черчилля.
И кстати
- Рейх не смог оккупировать даже малую часть Великобритании,
- тем не менее, выборов там с 1935-го и до лета 1945-го не было,
- но никто в мире легитимность Черчилля под сомнение не ставил.
И кстати
Vlada-Maria• 19 февраля в 20:19
Ответ дляSova splushka
Бабло на нього звалилося. Велике.
Це ж таке тяжке випробування!
оце точно, гроші - то єдине, що дійсно звалилось.... цим зеленим вертухаям таке і не снилось...