Бжоли-бандерівці• Изменено 20 февраля в 08:14
Які сири у вас постійно на столі (змінюєте періодично)?
М’які, тверді і т.д.
західний_діалект• 20 февраля в 10:23
Ответ дляНамазюкана нішою
Вибачте, а де ви такий дешевий кисломолочний сир берете , якщо Київ, поділіться точкою будь ласка. І якщо це не у бабок.
Я беру 9% 145 грн за 500 грам. Гарний, але хочу дешевше))
у богатых свои причуды
беру домашний 125грн за 1кг, Киев, Бортничи
Гуру троллинга• 20 февраля в 10:56
Ответ длязахідний_діалект
у богатых свои причуды
То не сир, то Ви підробку порошкову берете, не буває кисломолочного сиру за таку ціну.
західний_діалект• 20 февраля в 11:14
Ответ дляГуру троллинга
ну да, ну да ))) думайте так, мне фиолетово )
Гуру троллинга• 20 февраля в 11:19
Ответ длязахідний_діалект
Порахуйте скільки літрів молока треба, щоб зробити кіло сиру, від цього відштовхуйтеся.
західний_діалект• 20 февраля в 11:29
Ответ дляГуру троллинга
ещё указания будут?
Гуру троллинга• 20 февраля в 11:33
Ответ длязахідний_діалект
ещё указания будут?
Може, варто було б спробувати навчитися нормально спілкуватися і не хамити, бо я Вам не хамила. Але це не вказівка, а добра порада.
ПультОт_БМВ• 20 февраля в 11:52
Ответ дляШумелка Мышь
На рынке покупаю домашний творог, в магазине гауду Нидерланды , украинские сыры уже лет 15 не беру, это не сыры
«Заграничне то ….величне».
Шумелка Мышь• 20 февраля в 12:42
Ответ дляПультОт_БМВ
«Заграничне то ….величне».
Вообще нет, но есть наше дерьмовое по цене дороже европейских производителей, увольте