Инфотуфелька• Изменено 20 февраля 2025

Кто покупал коктейли фирмы LR?

Так расписывают их чудодействие! Прям кладезь полезных веществ и главное при похудении супер эффект! Это так?
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Там много и всего другого , но цены!
Говорю відверто• 20 февраля 2025
Соя і дешеві добавки за ціною крила літака. Собівартість раз в 7 нижча
Ненька наша• 20 февраля 2025
Пийте воду
І будете здорові
Новопоштинская• 20 февраля 2025
Фу, Боже упаси
Зачем Вы ведётесь на эту химию и развод сетевиков???
То nl, теперь lr
Всё это фигня чтоб заработать на вас!!
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Знакомая прям агитирует. И волосы стали выглядеть лучше, и быстрее растут. Кожа стала лучше выглядеть, уходит вес! Прям так убедительно рассказала
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Фу, Боже упаси
То nl, теперь lr
Всё это фигня чтоб заработать на вас!!
Я пока не ведусь, вот интересно мнение других
Водійка хімарса• 20 февраля 2025
Я була на їх презентації. Мені вони не сподобались на смак. Косметика (декоративна) така собі, напевно на рівні Ламель чи Кіко. Доглялова на демонстрації теж не альо. Тому я б не вкладала гроші в ці коктейлі. Краще консультація дієтолога, це корисніше та більш правильний підхід. Ви ж не будете все життя на коктейлях? Схуднете і далі що? Потрібно виробити звичку того стилю харчування, який ви взмозі витримувати роками.
язззззь!!!• 20 февраля 2025
Ще б рідину для прання пити почали, для здоров´я
Новопоштинская• 20 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Развод это всё, купите витами на айхёрб и толку больше будет. Чем пичкать себя абы чем, при этом на вас зарабатывают, а вы здоровье гробите химией
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую за детальну відповідь
Новопоштинская• 20 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Это её заработок, она будет хвалить пока там зарегистрирована. Вы что не в курсе сетевого бизнеса???? Почитайте и всё поймёте, наивная)
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Если б я была наивная, я бы сразу купила. Я пока не собираюсь покупать. Но мне интересно мнение тех , кто реально пытался употреблять эту продукцию или знает о ней больше других !
сказочное_Бали• 20 февраля 2025
Сусідка продає, виставляє, як відправляє гори посилок. А я все не можу зрозуміти, хто це купує))
Сунуся в чужі справи• 20 февраля 2025
пила їх коктейлі та супчики. Просто протеїн буде якісніше та смачніше. Ефект схуднння є за рахунок того що кількість калорій контрольована в порції. Але ж все схоже на штучне харчування для хворих, або тих хто не здатен сам контролювати свою тарілку. А, ще там АлоеВера є, ну такоє, смачно тай все.
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дякую
Новопоштинская• 20 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
А это не наивность верить в сказки о чудо бадах?
Если бы подруга похорошела и ни слова не говорила от чего, а вы поинтересовались то другое дело. А так она хвалит свою химию, так как ей надо её напарить хоть кому то , а вы заинтересовались….
Ладно, проехали
Факт в том что это всё чухня этот lr
Уже даже в теме lrошные торгаши 🤡🤡 отметились у вас, коробит бедняг 😁😁
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Ok
Пліснявілий сир• 20 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
У часи мого дитинства ходив анекдот.

Зустрілися дві знайомі, які давно не бачилися.
- О, як ти гарно виглядаєш! І схудла, і посвіжіла.
- Це все Гербалайф!
- А як ти його приймаєш?
- Ти що, дурна? Я його не приймаю, я його продаю!

LR - це ті самі яйця, тільки в профіль.
Мій знайомий деякий час займався, потім кинув, бо LR працює у раші. Цей знайомий зараз якийсь український мережевий бренд розкручує.
Мені він встиг продати пару шампунів і кремів для обличчя. Від шампунів у мене голова свербіла, чоловікові теж не підійшли, то мила ними підлогу у результаті, а креми просто нічим від куплених у Єві суттєво дешевших не відрізняються.
Ще я там купила набір супер-засобів цілющих з алое. Ну що, банальні сонячні опіки чи подряпини вони не лікують, як виявилося.
автор Инфотуфелька • 20 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
У часи мого дитинства ходив анекдот.

- Це все Гербалайф!
- А як ти його приймаєш?

LR - це ті самі яйця, тільки в профіль.
«Мені він встиг продати пару шампунів і кремів для обличчя. Від шампунів у мене голова свербіла, чоловікові теж не підійшли, то мила ними підлогу у результаті, а креми просто нічим від куплених у Єві суттєво дешевших не відрізняються.
Ще я там купила набір супер-засобів цілющих з алое. Ну що, банальні сонячні опіки чи подряпини вони не лікують, як виявилося.»
Це про продукцію LR чи вже про українську?
Пліснявілий сир• 20 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Це про LR.
Українська, яку він зараз розкручує, продає засоби для прання. А я і так знаю, чим мені прати :)
автор Инфотуфелька • 21 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Це про LR.
зрозуміла, дякую