Затишне кубло• 20 февраля в 11:30

Сільпо, ціна в кошику збільшена

Дівчата, хто розібрався, чому ціна на товари в кошику в Сільпо може відрізнятися? Ось роблю замовлення в застосунку, положила 3 банки тунця по 75.99, а у кошику сума більша стає. Звідки накапало ще 9 грн? 🤔
Божий одуванчик• 20 февраля в 11:30
Сбор заказа. Читайте в корзине внимательно
автор Затишне кубло • 20 февраля в 11:35
Ответ дляБожий одуванчик
Тобто незалежно від суми вони додають ще 9 грн за те, що коли я підійду до каси, дівчина буде судорожно бігати по магазину і шукати мені 3 банки тунця... зрозуміло. Дякую!
Хоча в примітці якась фігня написана, моїй мамі таке юмористичне пояснення не було б зрозумілим
Відморожена• 20 февраля в 11:35
Посмотрите в самом низу корзину, там сервисный сбор будет. Непонятно, по какому принципу они его начисляют, но бывает такое в последнее время.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля в 11:36
кто ест тунец, не должен бояться лишних 9 грн
автор Затишне кубло • 20 февраля в 11:38
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та я й не боюсь 😁, мені не зрозуміло коли і за що саме вони щось додають.
Женщина_в_лосинах• 20 февраля в 11:39
пакет еще возможно
автор Затишне кубло • 20 февраля в 11:40
Ответ дляВідморожена
Дякую. До речі, не знаєте, в них є мінімальна сума замовлення тепер? Бо коли 1 банка в корзині, хотять, щоб ще щось додала.
Відморожена• 20 февраля в 11:43
Ответ дляЗатишне кубло
у меня 199грн, у вас вроде этот порог меньше, судя по скрину
Божий одуванчик• 20 февраля в 11:44
Ответ дляЗатишне кубло
Эти вопросы не ко мне. Но вы можете сэкономить 9 грн и походить по Сильпо собирая лично себе тунец.
Когда у меня заказ оформлен самовывоз, я на кассе ничего не жду и меня обслуживают вне очереди, как и других покупателей, у которых оформлен заказ через приложение на самовывоз. Заказ уже собран
автор Затишне кубло • 20 февраля в 11:48
Ответ дляБожий одуванчик
Ну може де як. Бо коли я приходжу за замовленням, з порога маякую в застосунку ’Я прийшла, готуйтесь’. Ще 20 хвилин хожу по магазину (ну може я ще чогось захочу 😁), підхожу до стола для видачі, і тільки після того як пну дівчат там ще раз особисто, Таня с Манєй починають бігати збирати мої товари по залу. А я чекаю.
Божий одуванчик• 20 февраля в 12:14
Ответ дляЗатишне кубло
Я б за такой сервис не платила, и дело не в сумме за сбор за заказ. Ещё б и срач устроила админу.
НетЕщеНаверное• 20 февраля в 13:06
Що то спортилось сильпо, все дуже и хуже