Звездолётчица• 20 февраля 2025
Чи чекав хтось погодження переходу на посаду з Києва?
Це довгий процес? Хтось в курсі?
Сижу_и_плачу• 20 февраля 2025
Від структури залежить. Точніше - від конкретного керівника та його швидкості розглядання справ.
Ось, наприклад, попередній керівник нашої структури за тиждень розглядав всі справи. А якщо щось термінове - за пару годин можно було погодити.
У теперішнього - по пів року лежать документи на розгляді.
КинДза• 20 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Советчица Года• 20 февраля 2025
Місяць чекала. А виявилося, що мене уже 3 тижні як призначили на посаду.