Сіточка• 20 февраля 2025
Замкнене коло в пошуці роботи-онлайн
Шукаю роботу в інтернеті, розглядаю такі вакансії як дірект-менеджер інтернет-магазину, наповнення сайту контентом, заповнення карток на маркетплейсах тощо. Але ось що дивно-без досвіду від одного року не беруть.
Все своє життя я працювала в сфері обслуговування, але через вигорання, хто працював, той зрозуміє, шукаю щось онлайн.
Так в мене питання: невже людина без досвіду роботи дірект-менеджером не зможе сидіти і приймати заявки, замовлення, відповідати на питання, так само спілкуватися, як я це робила на своїй офіційній роботі? Тим паче, що все це робиться за скриптами. Невже будь-яка людина не зможе заповнювати ті картки на маркетплейсах, наповнювати сайт контентом, бо треба рік цим займатись?Тож, як бути новачкам, тим хто хоче змінити свою діяльність?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля 2025
у вас должно быть несколько вариантов деятельности.. типа диверсификация
Незламна• 20 февраля 2025
Я розумію, про що ви, але спілкування з клієнтами і заповнення карток товару - це різні речі. Хтось може бути таратор і шило в ж ще те і кайфувати від спілкування, а от сісти написати текст чи відповідати у діректі щодня те саме шаблонами його знудить уже через тиждень. Може бути й навпаки, людина працювала з людьми напряму весь час, бо треба було якось жити, хоча насправді це ненавидить і мріє про більш ,скажемо, посидючу роботу. Але роботодавцю треба оте все розгребти і відібрати того,хто дійсно підходить, а на це треба багато часу. Тому їм простіше встановити цей вхідний критерій у вигляді досвіду, щоб одразу відсіяти потенційно непідходящих кандидатів.
Добрая свекровь• 20 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Например. У вас какие направления?