Даха-сваха• 20 февраля 2025

Відвернуло його від мене

І відвертає з ну дуже частою періодичністю
Що робити в таких випадках? Є спільна дитина
Я люблю. Він на мене 0 реакції
Я часто фарбуюсь, доглядаю за собою.
А я бачу не кохає і все і байдуже чи пропаду я чи де буду
Не торкається мене, не цілує
Сексу немає
Майбутнього далі не обговорює ((
Уже все я так розумію , розлучення не минути
Садова гойдалка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
І ще знаєте я усвідомила нічо мужика не втримає
І не буде любить якщо не любить
В сексі заборон нуль і я люблю секс, ніколи скажемо голова не боліла) ніколи не відмовляла
Макіяж люблю, завжди малююсь
Вдома чистота
Готувала те що він любив
А залишилась всеодно ні з чим
Ось так
Ну вы даете, автор. Святая угодница

Прекращайте эту хрень и начинайте жить. От женщин, которые себя любят, мужики уходят очень редко
А я нівроку• 20 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
зі свого досвіду скажу - все можна змінити. Якщо раніше кохав. Не впадайте у відчай і починайте вивчати матчасть - психологію, сексологію і т.д.
не советуйте возбудить дохлого коня
МатьЧасть• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
І не буде любить якщо не любить
Макіяж люблю, завжди малююсь
Вдома чистота
Готувала те що він любив
А залишилась всеодно ні з чим
Ось так
втримає, тільки треба знайти точну причину, чому охолов.
МатьЧасть• 20 февраля 2025
Ответ дляА я нівроку
не советуйте возбудить дохлого коня
если автор поныть, то да,смысла советовать нету. А если хочет удержать - нет ничего невозможного
автор Даха-сваха • 20 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
думаєте можливо повернути почуття і втримати? Мені здається що вже ніяк (( порадьте щось
Я у відчаї бо дуже люблю
Нервогенератор• 20 февраля 2025
Забейте на него, относитесь как к мебели. Сконцентрируйтесь на себе, что вам мешает снова сделать фигуру как в 19? Вернитесь так сказать к заводским настройкам
Все питаю зарання• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ніііііі
Справа не в баблі взагалі. Він і так мені доступу до всіх грошей не давав і не дає і не дасть
Просто коли був бідний то так , любив
Побачив гроші і поступово поступово все зійшло на ні.
Тільки більш справи в гору - тим більш пофіг на мене, оце я чітко побачила
Чому ви досі із ним?
Все питаю зарання• 20 февраля 2025
Хватит жить ради штанов. Займитесь собой. Танцы, йога, подружки. Мужчины(!!!)
Редисочка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
зараз маю роботу з дуже маленьким доходом
а в нього все йде доверху) і це не заробіток маленький а великий) але він людина скупа
Как это у него идёт вверх? У вас вместе идёт.
Непогодка• 20 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
утримати в якості ’шоб було’ або з почуттями це категорично різне. В перше вірю. В друге -ні
автор Даха-сваха • 20 февраля 2025
Дівчатка біжу на роботу потім підпишусь усім ввечері
Дякую за всі поради заздалегідь
МатьЧасть• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Я у відчаї бо дуже люблю
у мене вийшло, при чому чоловік на той момент був твердо впевнений, що кохає вже іншу і я була впевнена, що змінити щось вже нереально. Але був азарт спробувати. Нема універсального рецепту. Я зрозуміла причини, які призвели до такої ситуації і потихеньку їх виправила.
ЯкаКраля• 20 февраля 2025
Автор, вам не про почуття і макіяж думати треба. Це ви і так робите, воно вже не працює.
Поки ви разом, вкладіть його ресурси у свій розвиток. Навчання, можливо свій невеличкий бізнес, танці, іноземні мови, подорожі з дитиною, розвиток дитини.
Ви станете сильнішою і стійкішою, цікавішою для нього, і створите простір, де він може пишатись сім´єю і весело проводити час.
Тільки відділіться емоційно і визначтесь з метою: розвивати себе і зберегти чоловіка і його ресурси для своєї сім´ї. Не вийде - попрощаєтесь, але будете у кращій формі.
МатьЧасть• 20 февраля 2025
Ответ дляНепогодка
яка різниця в чому причина, вони можуть бути різні. Але на всі автор має право, це її життя, чатсину якого вона присвятила цьому чоловіку.
МатьЧасть• 20 февраля 2025
Ответ дляЯкаКраля
досить помилкова теорія на практиці. Якщо її інтереси, захоплення і т.д не будуть співпадати з чоловіковими, вони ще більше відділяться. Ви серйозно вважаєте, якщо вона вечорами буде ходити на каву з подружками, або на курси, або поїде в подорож з дитиною без нього він засумує і закохає? Чим саме вона стане цікавішою, якщо йому начхати на танці чи іноземну мову?
Непогодка• 20 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Де тут причина, тут мова про результат.
Утримати щоб просто в результати мати штанці в домі, то легше і реально.
Зробити щоб кохав і піклувався - вірогідності мало, і тут я не тільки не вірю в результативність, але в і те що треба так себе принижувати, доводячи що гідна любові і турботи
ЯкаКраля• 20 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Повернення інтересу чоловіка розглядалось як супутній ефект, можливий. Головне - прокачати свої ресурси.
Ви не вмієте читати і виділяти головне у прочитаному. Не пишіть мені більше.
Анонім-ка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Так если он жлоб, то все равно никому ничего не достанется.
Было бы за чем/чем убиваться.
Анонім-ка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
І не буде любить якщо не любить
Макіяж люблю, завжди малююсь
Вдома чистота
Готувала те що він любив
А залишилась всеодно ні з чим
Ось так
Вы знаете, малюйся-не малюйся... это слишком примитивно, заманивать едой и трусами. Ну разве что он тупой бабуин в период размножения. Тогда да.

Тут вчера тема была, насчёт зачем мне работать, если и так муж денег дает. Вот оно, во всей красе.
Анонім-ка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ніііііі
Просто коли був бідний то так , любив
Любил - это потрахивал периодически? а сейчас с баблом - другие нашлись? Вы ж не думаете, что он в монахи постригся?
Анонім-ка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Просто коли ми зустрілись мені було 19. У мене була шикарна фігура, чистеньке лице без прищів , доглянута молода і красива
І найкращі роки життя віддала бідному студенту а тепер стала старша на багато, він зі всім я без нічого) і я вже не треба також
Вывод: молодость и красота - продукт скоропортящийся, без мозгов со временем просто пропадают. А с умом - можно конвертировать в блага, которые потом и без мужика помогут жить безбедно.
Вам не хватило серого вещества это понять, думали что он ваша собственность и его деньги тоже. Но нет.
А вся вот эта лабуда про ’любовь’ и ’отдала лучшие годы’ - это просто выгодно было сидеть в декрете за его счёт. А сейчас облом случился, он подлец, а Вы - святая любящая мученица )))
Анонім-ка• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Дівки як ви б вчинили на моєму місці що робити мені?
1) Мы не девки, а вполне уважаемые пани )))
2) Мы на вашем месте никогда не будем.
3) На своем месте я ушла от похожего придурка, не ждала и не ’отдавала лучшие годы’. И не жалею ни разу. Но я могу сама работать и зарабатывать. И мужа поменяла на нежлоба.
А я нівроку• 20 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
у меня другая семья , бівший до сих пор пытается исправить.
а реально у него нет моего запроса
МатьЧасть• 20 февраля 2025
Ответ дляАнонім-ка
ну вот смысл сейчас этим козырять, если лет этих уже автору не вернуть? Сидеть и плакать, что тогда не хватило серого вещества? Сейчас нужно думать и действовать.
Роза в вазі• 20 февраля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Яким чином перевірку?
Ну, в податкову зверніться, в держпрацю.
Спитай е у юриста.
Якби це мені потрібно було, я б знайшла, що зробити.
Рогнеда Карповна• 20 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Дякую за всі поради заздалегідь
Скажите что вас не устраивает и думаете об уходе от него. И посмотрите на реакцию. Если ему плевать на вас - тогда уже ничего не поможет, наверное.
Анонім-ка• 21 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Так нечем же думать. И поздно уже.