Копуша• 20 февраля в 14:00
Який перволь обрати?
Дівчата, який краще обрати перволь? Щось дивлюсь зараз їх так багато різних зʼявилось, я давно не купувала. Чи може якийсь інший порадите. Для кольорового прання
ИзЮмрудная• 20 февраля в 14:08
Звичайний у рожевій пляшці поки що нормальний.
Нюхайте перед покупкою, вони декілька нових ароматів додали, не всі з них мені приємні.
Цей досить сильно пахне.
Якщо не хочете сильний запах, то треба не Перволь купувати.
Той, що раніше мав ніжний запах (для прання вовни і делікатних тканин) зараз вже пахне надто сильно :(
Цей досить сильно пахне.
Анти-анонім• 20 февраля в 14:09
Беру малиновый, он для меня универсальный. Розовый для трикотажа. В красном мне запах не очень, другие еще не брала
Фляшка на трьох• 20 февраля в 14:16
Беру только для черного и для шерсти. Остальные стираются слабо (для меня). Поэтому для х/б только Ариэль.
маминаБубочка• 20 февраля в 15:49
Ответ дляИзЮмрудная
Цей досить сильно пахне.
Не то слово, у меня аллергия появилась на него
ИзЮмрудная• 20 февраля в 16:07
Ответ длямаминаБубочка
Чорний з квітками на пляшці взагалі погано пере...
Ото як почнуть змінювати щось у складі, знову треба інший засіб шукати :(
Пукимончиг• 20 февраля в 16:45
Перволь пере слабенько, а воняє на всі гроші! Щоб освіжити речі його буде достатньо, плями та сильний бруд не здолає. А аромат до головного болю спроможний довести.