Анонимушка• Изменено 20 февраля 2025

продажі в прямих ефірах Тікток

де ці люди беруть товар?

Ну з одягом зрозуміло, те що б.у - або секонд, або гуманітарка.
Новий з бірками теж продають ті, в кого онлайн і офлайн магазини ще не дуже розкручені.
Бачила ще вживані речі для дому ’із Європи’ (з європейських смітників).

Але найбільша загадка для мене - це якраз нові товари для дому типу зара хоум, H&M, резервд. Вони справді нові, з цінниками і бірками, але продаються за настільки низькими цінами, що єдиний варіант, який приходить в голову - що вони просто крадені зі складів.

Перед новим роком продавались набори іграшок по 50 грн, гірлянди за копійки, тепер всілякі величезні вази, посуд за цінами в 3-4 рази нижче, ніж в магазинах.
Навіть якщо припустити, що це все завозиться без розмитнення, все одно ж логістика, собівартість, заробіток цих же продавців.. Ніяк не можуть вийти такі ціни.

Може хтось знає, в чому тут секрет?
Чемна панночка• 20 февраля 2025
А вы уверены, что они действительно отправляют покупателю показанный в видео товар? Или может просто берут наперед деньги и пропадают либо высылают совсем не то.
Капуста Маша• 20 февраля 2025
Раз там купила.то воно таке прийшло, що якби в магазині таке бачила не взяла б нізащо , у Галі ))Більш не беру нічого ! Тільки розважаюсь , роблю скріни , думаю , але не купую
Кіна не буде• 20 февраля 2025
Іноді буває що треба перейти в телеграм і підписатись на десять сторінок щоб отримати дулю
автор Анонимушка • 20 февраля 2025
Ответ дляЧемна панночка
я сама кілька разів дрібнички брала, все приходило. У деяких навіть на ФОП оплата
любименькая• 20 февраля 2025
Ответ дляКіна не буде
Набивают подписчиков в тг каналы на видео с дешёвыми товарами, работой и тд. Есть даже обучение этому)
Цідило правди• 20 февраля 2025
Я вперше про таке чую.
Як воно працює?
Мааарковная• 20 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
це звичайний сток)
Щаслива Я• 20 февраля 2025
Є така річ, як повернення - можна купити палету речей, які покупці повернули. Схема в тому, що ти ніколи не знаєш, що там в тій палеті. А умовному ’Ейч енд Ему’ дешевше продати тобі за копійки, ніж розбирати ці речі.
Катастрофа• 20 февраля 2025
Навіщо ви дивитесь той шлак?
А Я Самая Самая• 20 февраля 2025
я покупала очки с диоптриями аж 4 шт у троих продавцов.
все прислали,еще покупала брюки летние хорошие.
всё прислали,но это лотерея- кому то не пришлют и деньги тютю.