Мама Чели• 20 февраля 2025

Члени і членкіні

Чи можливо замінити ці слова на якісь більш автентичні для нас і без асоціацій з 18+?
Теж саме з многочленами. Ну чи не можна придумати щось адекватне.
Я б теж не хотіла, щоб мене членом чи членкінею називали і подібним.
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Чому все робиться через одне місце постійно. Ну мова ж для людей, роблять її люди, а не щоб страждати і відчувати неприємне
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Етери з еврами туди ж
Кредитная• 20 февраля 2025
У меня муж и два любовника, значит я многочленка
Полтавська галушка• 20 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
А раніше слово члени вас не дратувало?
No problems• 20 февраля 2025
В украинском есть феминитивы. Ну не нравится - не используйте.
Цукрові вишні• 20 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
Вообще-то в языке слово член означает и ноги, и руки. А то что конкретно у вас есть или нет пошлые мысли - говорит только о вас.
КошкинДом• 20 февраля 2025
Ответ дляКредитная
Ні це по іншому називають.
Яжбоматуся• 20 февраля 2025
есть отличное слово участник, можете использовать его. хотела написать употреблять, но как-то стыдно перед Вами стало
Закуйовджена життям• 20 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
Вот эта тема с членкинями-это самое днище, до которого можно было додуматься в Украине. Но 95 квартал справился))
Тарабарщина• 20 февраля 2025
просто все забыли, что член - это не только пенис. Руки-ноги - тоже члены.
Но членкиня - тоже тарабарщина какая-то. Я аж зауважала Катерину Павлюченко после нацотбора, когда она сказала не называть ее членкиней
Атятя_тётя• 20 февраля 2025
Ответ дляNo problems
гінекологиня, проктологиня, стоматологиня та оті всі інші гині- це справді трешак.
КокошинЭль• 20 февраля 2025
Ответ дляКредитная
Всього навсього двочлен. А ні, тричлен. Ви така спритна дівчина
Пищалка• 20 февраля 2025
На какие, например? Я вот думаю и не могу придумать замену члену) Член общества, член коллектива и т.д.
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Ответ дляПищалка
Я теж думала, поки писала тему ще раз це все почула
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
А раніше слово члени вас не дратувало?
Завжди
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Ответ дляNo problems
Та я не про них, а саме про ці слова
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Ви ж самі розумієте, що не тільки у мене. Я бурно не реагую, але за роки життя вже це все набридло
автор Мама Чели • 20 февраля 2025
Ответ дляТарабарщина
Мені завжди все це дивно.
Краще б змінили поняття після того, як від нього відвалилися значення, а асоціації стала тільки 18+
Кружите меня,кружите• 20 февраля 2025
А ви де були, коли це все затверджували? Протестували б, писали петиції. Зараз уже нічого не вдієш, навіть, якщо ви проти.
:
автор Мама Чели • 22 февраля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
:
Не пам´ятаю, щоб у нас хтось питав