Гарнюнька• 20 февраля 2025

Можна заморозити виноград і їсти його потім як льодяники?

Бокс-орун• 20 февраля 2025
А зубы казенные?)

Xвостокрутелка• 20 февраля 2025
ну как леденцы он все равно такой же сладкий не будет. сначала просто как лед, а потом по вкусу подтаявший виноград)
Басноплетка• 20 февраля 2025
Я для вина обычно морожу.
Сонечко• 20 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
А зубы казенные?)
Может их вообще нет
Ms. Скромность• 20 февраля 2025
Можно все, на что хватит фантазии, но зачем?
Жирафовое варьенье• 20 февраля 2025
Можна, але навіщо
Обижулька• 20 февраля 2025
Я морожу клубнику, малину, ежевику и виноград- для шампанского. Ягоды хорошо охлаждают и красиво смотрятся в бокале.
Фантазерша• 20 февраля 2025
Можна все що завгодно, але особисто мені виноград не дуже сподобався, а можливо треба інший сорт спробувати. Дуже люблю лохину заморожену, малину і в тому році знайомий пригощав сливою замороженою і абрикосами. Це був відвал башки як смачно) але у нього сад, він сам вирощує, там такі сорти всього цього добра, що я думаю, що так смачно було, бо сорт самих ягід/фруктів такий. В нас такого і не купиш, мабуть, хіба за дуже немалі гроші
Самая СоветЧиваЯ• 20 февраля 2025
Можна.
У мене донька любить заморожені ягоди гризти, незалежно від сезону на вулиці))

Туся муся• 20 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
А зубы казенные?)
Так не грвзть,а сосать его