Не боюся осуду• 20 февраля в 18:51
ГРВІ чи грип?
Є тести для самостійного визначення хвороби?
Ms. Доброта• 20 февраля в 18:53
Ответ дляМорковна
А що це міняє?
Грип лікують озельтамівіром.
Ку-кусик• 20 февраля в 18:53
Ответ дляМорковна
А що це міняє?
Те що від грипу приймають озальтамівір в перші 48 год і дорослі і діти.
І від нього реально легше
Сапай вазони• 20 февраля в 18:53
Ответ дляМорковна
А що це міняє?
Багато чого. Грип лікується інакше-озельтамівіром.
Морковна• 20 февраля в 18:54
Ответ дляСапай вазони
Да прям.а без него не излечим
Ms. Доброта• 20 февраля в 18:56
Ответ дляМорковна
Да прям.а без него не излечим
Для вас краще хворіти не три дні, а десять і можливо отримати ускладнення? Ну то ваш вибір
Ку-кусик• 20 февраля в 18:56
Ответ дляМорковна
Да прям.а без него не излечим
При любій болячці модна не лікуватись. Оранізм сам себе теж лікує на грані можливостей, не завжди є шанс викарбатись просто.
Якщо реально є доведені ліки, які покращують стан, то чого ними не скористатись.
Дія ліків дуже відчутна
Морковна• 20 февраля в 18:56
Ответ дляMs. Доброта
Мій вибір не хворіти . А ваш аптеки озолотити
Ms. Доброта• 20 февраля в 18:57
Ответ дляМорковна
Якби то так просто було - обрав не хворіти і не хворієш...
Ку-кусик• 20 февраля в 18:57
Ответ дляМорковна
Куплю білет і назло кондитеру піду пішки.
Всруся, а не покорюся.
Не хворійте
Всруся, а не покорюся.
Не хворійте
Королева спама• 20 февраля в 18:58
Ответ дляКу-кусик
Дія ліків дуже відчутна
Но этот препарат очень токсичный. Так что, с одной стороны да - болеть мало и без осложнений, с другой - сильное влияние препарата на печень (если не ошибаюсь).
Ку-кусик• 20 февраля в 19:01
Ответ дляКоролева спама
Ібупрофен (нурофен) теж шкідливий і мтже дирку в шлунку лишить. А люли з грипом вимушені тиждень збивати температуру 40 тим ібупрофеном чи ще гірше німесилом.
А озальтамівір якраз зменшить кількість температурних днів.
І загалом тіло не буде ломити.
Це теоретично можна розсуждать пити, а може не пити. Але в моменті тебе як автобус переїхав.
Я за те, щоб пити озальтамівір при грипі. Кілька разів дію його на собі відчувала
І загалом тіло не буде ломити.
Морковна• 20 февраля в 19:04
Ответ дляКу-кусик
І загалом тіло не буде ломити.
То може простіше прививочку восени кольнути? Ваксигрипа
заварний look• 20 февраля в 19:07
Ответ дляМорковна
А що це міняє?
проти грипу є ефективні ліки, які дуже міняють перебіг хвороби і ймовірність поганих наслідків, тому сенс величезний
автор, так, є тести в аптеках
Ответ дляКоролева спама
Энцефалит, мененгит, эндокардит, миокардит, гайморит, плеврит, пневмония и тд. Это все осложнения после нелеченного гриппа.
Ку-кусик• 20 февраля в 19:14
Ответ дляМорковна
Я тоже так думала. З нашої сім´ї привився тільки чоловік, саме він перехворів найважче. 3 тижні, 3 антибіотики, крапельниці. Я думала ми не витягнем його. Посивіла біля нього
Ранковий базар• 20 февраля в 19:18
Ответ дляКу-кусик
В мене брат так прививався
саме тяжче переніс .
Душа компанії• 20 февраля в 19:20
Ответ дляМорковна
Оптимістично