Секс-Бомба• 20 февраля в 20:42

Сходила одна на УЗД (( мастопатія, міоми...

В щитовидній вузли, гепатоз, міоми та ознаки дифузної фіброзної мастопатії (((
Це шлях в нікуди?
Міоми лікуються?
А мастопатія?
Чи в кращому випадку уповільнення, і чекати поки воно перейде в лиху годину?
Я розбита (((
ТочноБудет• 21 февраля в 09:42
Ответ дляМамзелькіна
Мне 47, у меня мастопатия с 17 лет (надо же, ’юбилей’). Без всяких стрессов, возраста и веса. Миомы чуть позже, то тоже без всего перечисленного. А сейчас и стресс, и вес и возраст но щитовидная при этом в порядке (вот только проверяла). Так что не все так просто. Что должно было посыпаться, то посыпались давно, что не должно - стоит до сих пор
Щитовидку еще нужно уметь проверить, большинство эндокринологов не могут и не заморачиваются по этому поводу. Гормоны должны быть не просто в референсе, но и в правильном соотношении между собой
Неробименінерви• 22 февраля в 17:39
Ответ дляАйпишница
В мене теж все те ж саме. І ще інсулінорезистентність. Лікуюся. Міому виявили випадково- просто прийшла раз на рік на чекап. Роблять УЗД і питають, а міома рік тому якого розміру була? Мене в жар кинуло, яка міома, не було! Добре, що в клініці в архіві зберігається узд,передивилися ще раз. Дійсно не було, а тут сюрприз. Я ще тоді набрала вагу різко, то цілий букет знайшли. Назначили лікування, вже шість років приймаю, періодично здаю аналізи і узд, міома не росте, правда і не зменшується. Так що без паніки, все не так страшно.
Вам призначили лікування при міомі? Можете сказати що приймаєте? В мене теж міоми і лікування не призначають, хіба що кок були, але від них ще гірше.
автор Секс-Бомба • 22 февраля в 19:37
Ответ дляНеробименінерви
Ще поки що не призначили, тільки завтра йду на прийом по результатам аналізів, напишу що скажуть приймати
Неробименінерви• 22 февраля в 20:17
Ответ дляСекс-Бомба
Стосовно міом, я живу з ними десь років п´ять. Тут треба дивитись на розміри і розташування. Наприклад, якщо у вас інтрамуральна міома 20мм, то взагалі нічого з цим не треба робити, вона не заважає, спостерігаєте і все.
автор Секс-Бомба • 23 февраля в 11:04
Ответ дляНеробименінерви
Саме для лікування міоми лікар порекомендувала Ресведол, бад, дуже хвалила, казала що уповільнює ріст міоми
Загалом ще Тержинан бо є запалення
автор Секс-Бомба • 23 февраля в 11:04
Ответ дляНеробименінерви
Дякую
У мене інтра, але 43 (((
Айпишница• 24 февраля в 07:21
Ответ дляНеробименінерви
В мене виявили проблеми з щитовидною залозою, дефіцит мікроелементів і вітамінів, залізодефіцитну анемію. Тому лікування в мене комплексне.