И.О. человека• 20 февраля в 23:46

Виражене підвищення електричної активності лш?

Здравствуйте. Скажите пожалуйста о чем это говорит , причины , симптомы ? Спасибо.
Накладні мюслі• 21 февраля в 00:17
ЕКГ?
Ознака гіпертрофії лівого шлуночка.
Накладні мюслі• 21 февраля в 00:30
На початку ознаки гіпертрофії лівого шлуночка можуть бути лише на ЕКГ. Потім виникає гіпертрофія лівого шлуночка на УЗД серця - збільшення камери лівого шлуночка або стінок. Однією з причин гіпертрофії ЛШ є гіпертонія. Також може бути гіпертрофія ЛШ (стінок) при стенозі аортального клапану.

У мене гіпертонія 2-3 ст. ризик 3 та помірний стіноз аортального клапана, то на ЕКГ є гіпертрофія ЛШ давненько, вже є концентрична гіпертрофія стінок ЛШ на УЗД серця.
автор И.О. человека • 21 февраля в 00:47
Ответ дляНакладні мюслі

Спасибо. Вы сдавали ренин альдостероновое соотношение?
Накладні мюслі• 21 февраля в 01:31
Ответ дляИ.О. человека
Ні, не здавала аналіз на співвідношення ренин альдостерон. Ааналіз на альдостерон здавала декілька років, був у нормі.

Конкретної причини підвищення АТ не виявлено. Лише не обстежувала наднирники. Є декілька аналізів, які призначають для діагностики симптоматичної артеріпльної гіпертензії, пов´язаної з наднирниками. Спадкова гіпертонія, скоріше всього.
Накладні мюслі• 21 февраля в 01:40
Ответ дляИ.О. человека
Потрібно пройти УЗД серця, щоб визначити чи є ознаки гіпертрофії на УЗД.
Ознаки гіпертрофії ЛШ на ЕКГ можуть виявлятися, не лише у дорослих, але і у дітей.
автор И.О. человека • 21 февраля в 01:47
Ответ дляНакладні мюслі

Спасибо
автор И.О. человека • 21 февраля в 01:48
Ответ дляНакладні мюслі
Спасибо. Год назад все было нормально. Переделаем.
Накладні мюслі• 21 февраля в 03:48
Ответ дляИ.О. человека
Тоді це лише на ЕКГ ознаки ГЛШ. Вперше виявлено, так?
Заключення ЕКГ пише лікар у кабінеті функціональної діагностики. Кардіолог дивиться плівку ЕКГ і робить свій висновок.
На ЕКГ гіпертрофія ЛШ - це перевантаження ЛШ. Наприклад, у період зростання у дітей.
автор И.О. человека • 21 февраля в 10:11
Вот так написано. Я читаю что из причин ренин-альдостерон и симпатоадреналовые кризы. У ребенка как раз адреналин повышен, нарушение метаболизма множественное. Правда ЭКГ делали очень быстро, до минуты. Может стоит переделать подольше.
Накладні мюслі• 21 февраля в 18:08
Ответ дляИ.О. человека
Потрібна консультація ендокринолога з приводу підвищення адреналіну і метаболічих порушень.

Аналіз лише на адреналін був?

Потрібно повний аналіз (3 показники). Є аналіз крові - катехоламіни (адреналін, норадреналін, дофамін (плазма)). Є ще катехоламіни: адреналін, норадреналін, дофамін (добова сеча)) https://www.synevo.ua/tests/2517
Цей аналіз призначається для виявлення дисфункції симпатоадреналової системи. Це аналіз гіпоталамо-гіпофізарно-надниркових гормонів.

Альдостерон-ренінове співвідношення - аналіз, який призначається для оцінки гормонів, які регулюють артеріальний тиск; також для для виявлення первинного гіперальдостеронізму.

Першопричина даних виявлених на ЕКГ, це порушення метаболізму та підвищений адреналін. Тому потрібна консультація ендокринолога.
Накладні мюслі• 21 февраля в 18:12
Підвищення тиску та/або тахікардія буває?
автор И.О. человека • 21 февраля в 20:48
Ответ дляНакладні мюслі

Аналіз лише на адреналін був?

Спасибо
автор И.О. человека • 21 февраля в 20:49
Ответ дляНакладні мюслі
Тахикардия постоянно .давление иногда чуть повышается для 9 лет .
Накладні мюслі• 21 февраля в 23:11
Ответ дляИ.О. человека
Консультація ендокринолога і кардіолога. Лікарі призначать лікування.
автор И.О. человека • 22 февраля в 00:37
Ответ дляНакладні мюслі
Поняла, спасибо большое!