Забрала і не сказала• 21 февраля в 09:33
Подовження терміну вступу в спадщину по суду
Підкажіть у кого таке було, адвокат каже що війна, активні бойові не аргумент чому не вступили вчасно. Потрібен інший по типу здоров´я, проживання разом і тп.
Хто подовжував термін по суду і виграв справу, який у вас був привід?
Дякую
Karinka3445• 21 февраля в 10:07
Доречі, в суді теж можна посилатись на судові прецеденти, тобто на попередні рішення зі схожих справ, тому знайшовши такі справи, дійсно можна звертатись до суду, і справу мають розглянути з рішенням у ваш бік
Головне записуйте номери всіх, що підійдуть, або зберігайте їх десь
Забрала і не сказала
• 21 февраля в 10:42
Ответ дляKarinka3445
Ви так допомогли мені, дякую
Морковна• 21 февраля в 11:38
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви так допомогли мені, дякую
Авторе, а відсутність кошт на повернення в країну, чи на оплату консульствам, та довіреним особам не рахується причиною? Я
така як в ви. Дитині було 2 роки як померла мама, а я в іншій країні. Але в мене немає родича, на якого можна довіреність оформити, а сусідам і знайомим писала і вони відморозились, хоч і гроші пропонувала
Karinka3445• 21 февраля в 12:04
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви так допомогли мені, дякую
Рада, що допомогла 🤍
Забрала і не сказала
• 21 февраля в 13:20
Ответ дляМорковна
Ні, як і погана погода
Володарка мрій• 21 февраля в 13:23
Яке місто? Знайдіть нормального адвоката, він і причину знайде. Якщо ви дійсно одна спадкоємиця то проблем немає бути. І ціна озвучена дуже велика.