Да будет так• 21 февраля в 10:56
Як визначити, що зволожуючий крем не підходить шкірі?
Якщо на шкірі відчуваеться важким - це воно?
Когда кожа под ним не дышит, когда он скатывается, когда наносишь потом свой тон и морщины подчеркиваются (недостаточно увлажнения)
Ощущение тяжелый у меня больше от жирного крема, а не от увлажняющего. Например, ренью для сух кожи наношу только после душа, если нанести просто как дневной, то будет блестеть весь день и ощущаться на коже.
Ну що ви, мамо!• 21 февраля в 11:03
Якщо крем увібрався, а шкіра все одно суха, або лице жирне від крему, а шкіра під ним залишається сухою. Такого, щоб занадто для моєї сухої шкіри, я не зустрічала.
Йосип_молодий• 21 февраля в 11:08
Якщо у вас «масниться» обличчя, але все одно є відчуття сухості шкіри. В такому разі він не зволожує.