Невидимка Майя• 21 февраля 2025
Чоловік записує квартиру на батька
Ситуація така. Одружені з чоловіком більше року, дітей поки немає. Живемо в мене, в моїй маленькій дошлюбній квартирі. Тут нарешті він збирається купити більше житло для сім´ї. Все питає в мене, чи мені подобається, чи бачу я там нашу сім´ю і тд. І от сьогодні каже, що запише цю квартиру на батька. Під приводом - якщо на ньому нічого не буде, то може ще десь колись отримає житло від роботи. Я щось якось підвисла, якщо чесно. Яка б у вас була реакція? Вам було б норм? Я якщо що на чуже не претендую, для мене це просто якийсь показник відношення, але можливо я помиляюся
Женщинас• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
В тому, що він хоче, щоб я народила йому дитину найближчим часом. І вийде, що він цій дитині не дає жодної безпеки і гарантій. І мені як матері
Так вы же не претендуете, зачем вам гарантии?
Или претендуете?🤔
Боневтікла• 21 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
І що, що записане? Коли вже порадниці нарешті відкриють сайт Законодавство України і прочитають, що в шлюбі немає значення на кого ’записана’ придбана нерухомість, якщо вона придбана по звичайній процедурі?
Может ошибаюсь, но если квартира была оформлена изначально на маму/отца и переписана через дарственную, то имеет значение. Точнее не имеет значение брак
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Контент менеджерам на Порадниці
Не тільки, просто це не афішується)))
Ответ дляБелоснежко
Муж ваш правильно делает: родители никогда не предадут. И по итогу квартира все равно ему достанется после родителей. А такой вопрос: у мужа братья-сестры есть? Потому что на наследство родителей смогут претендовать
Вы такие смешные вещи говорите, даже неловко читать. Когда речь доходит до денег и имущества, очень многие родители ведут себя очень некрасиво. У близкого мне человека, когда ему было 20 лет, мама при продаже унаследованной ими пополам квартиры попросила подарить ей его половину этой квартиры, «чтобы было проще продавать», а потом она отдаст половину денег ему по-честному. Квартиру она продала, новую себе купила, а ему сказала, что это ее квартира, а он себе потом заработает. И все. Мило правда?
И случаев таких море.
ТрамвайGirl• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Я была уже замужем. И бывший муж записал на меня и квартиру, и дачу. Я ушла, не взяв ничего, только чтобы отвязаться от него. И нынешний муж об этом знает. Просто мне есть с чем сравнивать, и в первом случае я видела любовь, во втором вижу хитрожопость
Да что же Вы за эту хитрожопость вцепились ? Ну и не девочка же,чтобы не понимать за кого замуж выходите.
Чего Вы годы то свои теряете?
ДА да да• 21 февраля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Ну то не будьте дурною. Або робіть висновки.або завжди відкладайте свої гроші собі. Не розксзуйте про зп.не витрачацте на побут. Я збирала гроші при 2 чоловіках .мовчки і зараз збираю. Ніколи не повідомляла про премії. Просто клала нс рахунок і все. За роки я вже можу квартиру купити або шикарний будинок під Києвом. Коли я виходила заміж .то бабця сказала -завжди май копійку свою і не розповідай. Є чоловік чи нема в мене є гарна подушка фінансова. А для цього не треба бути дуиною і все витрачаьи на жрачку. Бо бачте як..він жив у вас, грошики економив і купив житло. А ви лишились в дурнях. І ще - НІКОЛИ НІЧОГО дошлюбного не продавайте. Спільне то ваше. Завжди мала дошлюбне і як мене не вмовляли - не продала ні дачі.ні квартири. І добре зробила. Як показала історія і час.
Деньги на счетах тоже делятся пополам
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляНе служанка
На багатьох держпосадах. Ви просто з цим не стикались. Навіть вчителям.
Невидимка Майя
• 21 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
Но вы не захотели свою квартиру превращать в совместную, а он должен хотеть 🤷🏻♀️
Я считаю, что мужчина в семье отвечает за то, чтобы обеспечить свою семью жильем. И это НОРМАЛЬНО. Семью, которую он так хочет, а не родственников. Я не хочу, чтобы мои дети, которые в случае если он заведет себе любовницу или уйдет, остались на улице. Да, есть мое жилье, но если бы не было?
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляМанюнайтед
А что сейчас еще квартиры дают на работах?
Звичайно)))
А у нас макарошки• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
То они будут жить с мужем в его жилье.
ДА да да• 21 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Він все правильно робить. У нас кум теж всі гроші витратив на ремонт квартири дружини. Через 7років розлучилися, вгадайте у кого квартира з ремнтом, а у кого нічого? Те що ви зараз розповідаєте про своє виховання може дуже швидко змінитися
Ну, он жил в этом ремонте 7 лет и не платил за съем, что не так ?
ТрамвайGirl• 21 февраля 2025
Ответ дляДА да да
То так ему и скажите
А что ему говорить, она ему простила и осталась с ним. Это не повод для манипуляций.
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Не взяли, бо не могли взяти))
Ответ дляНевидимка Майя
У нас в отношениях он просто как-то облажался очень сильно и теперь всячески доказывает мне свою любовь. Если коротко - я уходила, так как он показал себя ненадежным, а он просил остаться и дать шанс доказать, что он настроен серьезно, что не ищет путей отхода, что я не удобный и не выгодный вариант. Для меня эта запись квартиры на третье лицо говорит об обратном
тоді точно не ваше
Не обижаюсь• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
І що вам треба від порадниць?
ПростоБелка• 21 февраля 2025
Ответ дляДА да да
ну 40тис дол найм не коштував, а міг би ці 40тис виплачувати за своє житло
Невидимка Майя
• 21 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
То они будут жить с мужем в его жилье.
Вы часто видите, как дети остаются с отцом? В 90% случаев с матерью, а мужчина свободен как птица
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляviter33
Не тільки
Прокуратура, поліція. СБУ
Держслужба, ще деякі категорії
Inconvenient• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Жив в мене і відкладав на свою. Була пропозиція продати мою квартиру, йому трохи докласти і купити спільну. Тоді чомусь про запис житла на мою маму не йшлося
Я би після такої пропозиції відібрати вашу квартиру розлучилася. Зараз - це не найгірша ситуація. І жив він на ваші гроші? І зараз він буде робити ремонт, а ви його утримувати?
ДА да да• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Діти ще в тата є. Його сестра, яка з батьківської хати його вже вижила і змусила відмовитися від спадщини, бо вона мама-одиначка. Хай записує, удачі як то кажуть
Тогда это Мега странно.
Он вам врет скорее всего, что это для получения жилья в будущем.
Просто отец ему сразу ее подарит, чтоб вы не претендовали, а ж о уже обман.
Почему вы не скажете ему это всё?
ТрамвайGirl• 21 февраля 2025
Ответ дляМаринаХ28
Питання було про нерухомість .
А совєтчіци вже дитину родили замість автора і вирішили кому її віддати, бо вона не мать, а меркантильна стєрва
Это автор написала, что если родит, то ему.
Дюйм оф о4ка• 21 февраля 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Ну она же ему рожать будет, не им.
А собі - ні?
Виниловая пластинка• 21 февраля 2025
если вместе заработали на нее - то не нормально
если он сам - то его право
сегодня вы не претендуете а завтра он с голой попой
если он сам - то его право
Гопница-Советчица• 21 февраля 2025
Ответ дляНе служанка
Так. Військовим компенсують грошима, тобто сам шукає житло, а держава на рахунок перераховує. В кожному місті своя сітка, яка сума. В мене недавно купували квартиру військові. Волокіти було багато, але їм компенсували, за вислугу років і вихід на пенсію. Я ці документи сама бачила.
А Вы знаете сумму, которую дают военным на квартиру в Киеве, например, 2 комнатная?
ПоЗиТиВнАя• 21 февраля 2025
я б мабуть у такій ситуації запропонувала йому два варіанти.
1. він оформлює квартиру на себе, але ви пишете у нотаріуса що не претендуєте на цю квартиру у випадку розлучення. таким чином ви убезпечите себе і можливих майбутніх дітей у разі передчасної смерті вашого чоловіка, а він убезпечить себе у випадку розлучення.
2. він записує квартиру на свого батька, але мови про дітей не буде, поки ви не купите спільну квартиру.
Форточка• 21 февраля 2025
Ну якби ви в шлюбі 20 років збирали, виховуючи з ним дітей, то ще б було дивно. Ви щойно разом, спільного у вас - запис в держ реєстрі. Але що все нормально. Але на майбутнє я б поцікавилась, на кого буде записане майно, надбане конкретно у шлюбі. Якщо знову на батька, то тут вже вирішувати
Чаклунка-ведунка• 21 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Гроші його, я на них не претендую і в разі розлучення на частину його квартири я б не претендувала. Не так мене виховували, і він про це прекрасно знає
То чому вас ця ситуація бентежить?