Ширли-Мырли• 21 февраля 2025

комунальні послуги Київ

У знайомих борг за комунальні послуги приблизно 100 тис грн, платять тільки за електроенергію. Перестали комунальні оплачувати ще до 2022 р , обоє працюють,дохід 40-50 тис в місяць на сімю. Чим не оплата комунальних може обернутися в майбутньому? і взагалі що ви думаєте про таких людей,це просто безвідповідальність?
Дай подивлюся• 21 февраля 2025
Я о них не думаю. И вам бы заняться своей жизнью. Это их дело.
Сладкий лимончик• 21 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
дело их, а город наш
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
виходить що сусіди повинні платити,а вони будуть користуватися безкоштовно всіма привілегіями?
17bob• 21 февраля 2025
Слышала за такой случай. Не было оплаты, ТОВ-Реконструкция подала в суд, вииграла его + судовые издержки обязала оплатить неплательщику.
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Они всё оплатят когда им надо будет, такие смогут что о них думать.
Вот есть люди которым не с чего оплачивать
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ для17bob
Как обязала? Автоматом с карты ЗП или пенсии снимали часть долга?
Кучерявочка• 21 февраля 2025
Конфіскацією житла за борги, арештом майна, борг лягає на спадкоємців.
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Так они живут в арестованном жилье, никто у них ничего не забирает
Анчо Ус• 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
На имущество собственника исполнительной службой накладывается арест или запрет нотариальных действий.
Завтра захотят что-то продать, подарить, наследство оформить... и не смогут.
Протру пилюку• 21 февраля 2025
В мене така знакома є. Платить тільки за обслуговування придомової. Теж борг чималий
Khmelnichanka• 21 февраля 2025
Це абсолютно не ваша справа.
Це справа відповідних установ.
Ці борги людям не подарують, вони або просто в певний час сплатять все, або сплатять з величезними штрафами, судовими зборами, оплатою роботи виконавчої служби - після того, як їм заблокують всі банківські рахунки.
Тому не варто брати приклад з сусідів і не варто лізти туди, що вас конкретно не стосується.
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ для17bob
Це взагалі таке попадало на гроші.Але,якщо люди працюють не офіційно,звідки будуть бачити їх реальні доходи і знову ж таки,вони навіть по рішенню суду можуть не платити
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
та є звісно різні ситуації, але це не той випадок
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
це їх квартира
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
у нас не практикують конфіскацію приватизованого житла
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
це їх квартира
И что ? Ну будут жить всю жизнь, продать просто не смогут
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляАнчо Ус
И что ? Будут жить в арестованным и всё
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Це абсолютно не ваша справа.
Це справа відповідних установ.
Это Украина люди и много живут без карт, клали они большой болт на аресты и тд
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Це абсолютно не ваша справа.
Це справа відповідних установ.
та ви що, я навіть не думала брати з них приклад) Сама ситуація,що бабка з пенсією 3000 грн оплачує ,а 2 здорових людей-ні
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Тем более единственного жилья
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
те що продати не зможуть це так
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
от і я про те,звідки вони що будуть стягувати,якщо людина не офіційно працює, не має банківських карт і т.д
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
те що продати не зможуть це так
А зачем им после смерти квартира?
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А зачем им после смерти квартира?
ще є діти
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Разве что когда пенсию будут оформлять тогда могут снимать за долг
Кондуктор трамвая• 21 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
ще є діти
Так дети будут дальше там жить. И так колесо поколений в этой квартире
Кучерявочка• 21 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Станом на зараз - ні. Але законодавчо процедура існує, прописана при янику і дуже жорстка. Тут залежить від політичної волі - застосовувати чи ні. Отака лотерея - не сьогодні, не означає що це не станеться завтра.
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
оо, тоді вже буде не 100 тис,а пару мільйонів
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
всі борги дітям
автор Ширли-Мырли • 21 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
ми не знаємо ,що може підписати наступна влада, можливість жорстких умов є