Сама не знаю• 21 февраля 2025
Як дотягнути до менопаузи?
Мені 48. Маю аденоміоз і множинну лейоміому матки, самий великий вузол до 25мм. Цикл вже декілька років як почав зменшуватись з 28 до 21дня, місячні рясні. Зараз взагалі почався на 17 день. В січні робила Узд, оваріальний резерв ще є хоч і не великий. Ходила на консультацію до декількох лікарів, дехто як бачить міоми, то не хочуть заморочуватись, а просто пропонують видалити матку. А які можуть бути варіанти в моєму випадку, щоб без великих крововтрат дотягнути до менопаузи зі збереженням органу?
4есотка• 21 февраля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
удалите матку - не будет кровотечений вероятности перерождения того всего что там в ней - а раз яичники рабочие - то до климакса вам еще далеко
+1 это лучший вариант в таком возрасте
4есотка• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Я не здавала фсг. Як перевірити вдома?
Так сдайте. Это ж самое простое.
Акуна_Матата• 21 февраля 2025
Автор,Вы знаете,я тоже мучалась кровотечениями (миома),и тоже подумывала удалить матку.Но что-то меня остановило.По УЗИ тоже сказали, что яичники в норме,и до климакса далеко.А тут бац в 47-48 лет, месячные стали все менее обильные,сначало раз в 2-3 месяца,потом раз в полгода,а тут вообще уже почти год нет.А так тоже мучалась что в памперсе взрослом спала ночью,цикл тоже маленький был.Так что потерпите немного,у меня климакс пришел очень быстро,в
течении года.И как мне сказал гинеколог скорей всего все эти кровотечения и сбои цикла и были предвестниками климакса.
Квітка папороті• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Я була на кок два роки (клайра), почали збільшуватись міоми і нові з´явились.
а спіраль?
Цветочница• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Про видалення органу я не готова говорити. Поки що шукаю варіанти без цього.
Цей орган тільки для виношування дитини, навіщо він вам. Загроза раку пропаде.
Місячне Сяйво• 21 февраля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Эстроген и прогестерон вырабатывается у всех женщин, независимо от приема КОК:)
Да, но на кок вы увеличиваете их концентрацию, которая приводит к гормональнозависимому (люминальному) раку. Неужели вы не понимаете механизм?
Спасу мир• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Я не здавала фсг. Як перевірити вдома?
Тест на ФСГ купите . Продают лаборатории . Можно и в мэйк апе заказать , « тест на менопаузу». Принцип как тест на беременность , на утреннюю мочу, в начале цикла делают 2-5 день , в инструкции написано
Місячне Сяйво• 21 февраля 2025
Ответ дляНагайна
Це уколи.
Золадекс або диферелін. Робиться один укол наче в 24 дні. Точно схему не знаю, треба читати.
Але так у вас настане штучний клімакс на кілька місяців. А враховуючи вік, то скоріше за все може все саме потім і угаснути
Раз в 28 дней. Два года в таком возрасте достаточно для полного угасания яичников.
Спасу мир• 21 февраля 2025
Ответ дляНагайна
Ніяк вдома. Треба кров здати в лабораторії
Якщо він вже сильно високий, то клімакс скоро
Уже есть тесты на мочу когда можно дома поверить . Называется тест на менопаузу или просто тест на ФСГ
Сама не знаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляКвітка папороті
а спіраль?
Про спіраль одна лікар тільки згадувала, інша сумнівається, типу може від неї будуть рости міоми... Буду ще цей варіант питати, якщо підійде, то думаю норм.варіант.
Сама не знаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Це добре! Дякую, що поділились!
ШобВам_КакНам• 21 февраля 2025
От не розумію навіщо страждати....
Чому не хочете видалити, мучатися невідомо скільки краще?
Неправдиша• 21 февраля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Навіщо вам та матка? Видаліть і живіть спокійно.
Это серьезная операция, показание к ней - угроза жизни. Почитайте возможные последствия, если не знаете. Недержание мочи, кала и опущение органов, влагалища - самые легкие варианты.
Без образів• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Я не здавала фсг. Як перевірити вдома?
Краще здати аналіз, фсг і лг на 3-5 день циклу. Швидше за все фсг буде ще +-норм, а лг підвищений, що свідчить про недостатність прогестерону.
Дії: компенсувати дефіцит прогестерону. Як саме - залежить від рівня ЛГ, варіанти - фітогормони, гель прожестожель, табл. утрожестан або подібні
Для покращення метаболізму естрогенів займатись постійно жовчевідтоком, станом кишківника (адекватне харчування).
Цей стан, що у вас зараз, викликаний дефіцитом прогестерону і на його фоні домінуванням естрогену, плюс метаболітами естрогену
Фляшка на трьох• 21 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Понимаю. Ну просто вот я не принимала КОК, а люминальный рмж у меня есть. Потому что помимо КОК есть другие факторы риска.
ШобВам_КакНам• 21 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
Знаю. В мене опущення стінок вже 7років, мені 41. Ну да лучше страдать від кровотечі, болю і пити купу препаратів. А ще й ризик раку високий. Опущення органів малого тазу, це вікове у всіх рано чи пізно починається. У віці 50+. Підшити стінки щоб не було опущення і все буде норм. Я б видалила.
Говорю відверто• 21 февраля 2025
Маю таку ж проблему, аденоміоз і кісти, міоми немає. Вже 5 років з цим. За цей час пройшла три курси золадексу - краще значно, але все одно потім кровотечі поверталися через кілька місяців після закінчення курсу, хоч і значно слабші. Яєчники не хочуть затухати. Потім лікар призначила два курси норколуту і нарешті я задоволена результатом.
Без образів• 21 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Правильно, тому що компенсували дефіцит прогестерону, я вище автору про це написала
4есотка• 21 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
Но их вероятность очень мала, а вот последствия не удаления матки - гораздо более вероятны и гораздо хуже.
Стопясят раз обсуждала• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Сирена, абляция эндометрия
Неправдиша• 21 февраля 2025
Ответ для4есотка
Какие, если нет опасности жизни? Миомы сами собой рассасываются в климакс. Вы понимаете, что при гистерэктомии пересекаются связки, которые удерживают не только матку, но и кишечник, яичники и другие органы? И не имея опоры, они начинают опускаться, что приносит не только нарушение их работы, но и более непрятные последствия.
Вы же не бежите отрезать руку, когда ударили по пальцу. А тут легко советуете.
Сама не знаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляlenchik92
Поддерживаю вас в том что вы не торопитесь. Лишних органов у нас нет. К биохимику нутрициологу обращались? Возможно с образованием есть по гинекологии
Зараз дивлюсь нутрициологів, поки не вирішила кому можна довіряти.
Сама не знаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Мені призначали норколут на два місяці з 11 по 25 д.ц. після гістероскопії і все... Але так, на норколуті цикл тримався. А у вас які по довжині були курси препарату?
После шести ни-ни• 21 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
В 48 далеко до климакса ?
Ага, теж ржу ... вочевидь, люди не дуже розуміють, що климакс це три етапи, і припинення місячних це вже 2 етап
Сама не знаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Треба глянути, цікаво.
Сама не знаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляБез образів
Дякую! Так видно в прогестероні справа і є, бо коли призначали після гістери норколут, то цикл тримався. Але призначили тільки на два цикли, після відміни кок.
Це ж ще лікаря потрібно адекватного знайти, що так само розмірковував...бо в основному не хочуть...
Говорю відверто• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Двічі по три місяці. Між ними перерва також три місяці була.
Місячне Сяйво• 21 февраля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Естественно, но у многих женщин нет этих факторов риска, и не было бы у них люминального рмж, если бы они не принимали кок.