Сама не знаю• 21 февраля 2025

Як дотягнути до менопаузи?

Мені 48. Маю аденоміоз і множинну лейоміому матки, самий великий вузол до 25мм. Цикл вже декілька років як почав зменшуватись з 28 до 21дня, місячні рясні. Зараз взагалі почався на 17 день. В січні робила Узд, оваріальний резерв ще є хоч і не великий. Ходила на консультацію до декількох лікарів, дехто як бачить міоми, то не хочуть заморочуватись, а просто пропонують видалити матку. А які можуть бути варіанти в моєму випадку, щоб без великих крововтрат дотягнути до менопаузи зі збереженням органу?
празники не помню• 21 февраля 2025
Мне гинеколог посоветовал: выскабливание, Мирена, а лучше ´ удалите матку´. Теперь изучаю информацию, как снизить эстроген в организме, а это питание, вес и зож
Без образів• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Дякую! Так видно в прогестероні справа і є, бо коли призначали після гістери норколут, то цикл тримався. Але призначили тільки на два цикли, після відміни кок.
Це ж ще лікаря потрібно адекватного знайти, що так само розмірковував...бо в основному не хочуть...
Здасте аналізи, напишіть тут результати
Без образів• 21 февраля 2025
Ответ дляпразники не помню
+ желчеотток. И компенсировать дефицит прогестерона
Се ля ві• 21 февраля 2025
Препарати з дієногестом без естрогену- мітрен, діємоно
Спасу мир• 21 февраля 2025
Ответ дляБез образів
Краще здати аналіз, фсг і лг на 3-5 день циклу. Швидше за все фсг буде ще +-норм, а лг підвищений, що свідчить про недостатність прогестерону.
Дії: компенсувати дефіцит прогестерону. Як саме - залежить від рівня ЛГ, варіанти - фітогормони, гель прожестожель, табл. утрожестан або подібні
Для покращення метаболізму естрогенів займатись постійно жовчевідтоком, станом кишківника (адекватне харчування).

Цей стан, що у вас зараз, викликаний дефіцитом прогестерону і на його фоні домінуванням естрогену, плюс метаболітами естрогену
А откуда вы знаете что скорее всего ФСГ будет нормальный ?
Спасу мир• 21 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Я не здавала фсг. Як перевірити вдома?
Тест на менопаузу в аптеке купите или на Майк апе закажите или ФСГ тест в лаборатории через интернет
Без образів• 21 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Потому что, судя со слов автора, цикл есть регулярный, но сократился.
Понятно, что это вопрос времени. Он может уже повышаться, но пока быть в пределах нормы.
А когда начнётся и дефицит эстрогена, то цикл будет либо с задержками, либо отсутствовать по неск. месяцев
Без образів• 21 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Это ничего не даст. Он положительный, когда фсг существенно поднимается.
Надо сдавать в лаборатории фсг и лг, чтобы понимать, что происходит и что делать
Спасу мир• 22 февраля 2025
Ответ дляБез образів
У меня цикл не сбивается , но ФСГ уже по домашним тестам высокое , при чем ещё год назад было нормальное . Получается я уже вошла в стадию климакса (( 🙈
Без образів• 22 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Лучше делать в лаборатории, фсг и лг, чтобы не гадать.
Ну и я конкретно про ситуацию автора говорила
автор Сама не знаю • 22 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Двічі по три місяці. Між ними перерва також три місяці була.
Ви пили норколут три місяці у безперервному режимі? Чи по якимось дням циклу?
Говорю відверто• 22 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
По 10 днів починаючи з 16-го дня циклу.
автор Сама не знаю • 22 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
По 10 днів починаючи з 16-го дня циклу.
Зрозуміла, дякую! Це підтримка другої фази. А ви з Києва? (Може підкажете тоді хто ваш гінеколог)
автор Сама не знаю • 22 февраля 2025
Ответ дляпразники не помню
У вас цикл скоротився? Місячні рясні і довгі?
Говорю відверто• 22 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Ні, не з Києва.
автор Сама не знаю • 22 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Ні, не з Києва.
Ок, зрозуміла.
празники не помню• 23 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Так, скоротився, місячні більш рясні