Тумба-юмба• 21 февраля в 21:27

Порадьте гінеколога - ускладнення після аборта (Київ)

Була завмерла вагітність двійні, зробили вакуумну аспірацію, вже 2 місяці немає місячних, періодично маже коричневим, по УЗД кажуть, що залишилась частина хоріону і виросло в матку, треба хірургічно видаляти + якась інфекція (призначили антибіотики та ін ліки)

Порадьте, будь-ласка, в Києві дуже досвідченого гінеколога після завмерлої вагітності, хочу перевірити УЗД та призначення , щоб потім ще не лікуватись від призначеного лікування 😢
сладкий_ноябрь• 21 февраля в 21:32
Вінарська Вікторія
Муж містечко на Борщагівці, відділ гінекологія
сладкий_ноябрь• 21 февраля в 21:32
Мед
Я_канеша_извиняюсь• 21 февраля в 21:32
Сумленная Зоя
Карусель-весель• 21 февраля в 21:35
В інсті
Femina.house
оперувалася і дочка моя теж
Напишіть їй в інсті і вона відповідає
Не зви чайна• 21 февраля в 21:38
А ХГЧ здавали, вам призначали? Гістологію робили?
автор Тумба-юмба • 21 февраля в 21:42
ХГЧ сдавала - 25
Гістологію викидня чи яку?
Не зви чайна• 21 февраля в 21:51
Ответ дляТумба-юмба
ХГЧ сдавала - 25
Гістологію викидня чи яку?
Так абортного материалу. ХГЧ высокий.
Не зви чайна• 21 февраля в 21:54
В мене місяць як пройшов, завмерла, двійня. Місячні були, але їх початок ч думала помру. Але слава богу, все добре. Хоч було гістологія не дуже, відправили до онкоцентру.
автор Тумба-юмба • 21 февраля в 22:15
Ответ дляНе зви чайна
Так абортного материалу. ХГЧ высокий.
Так, робили гістологію , ось заключення, дуже цікаво, але нічого не зрозуміло 🤷🏻‍♀️
Не зви чайна• 21 февраля в 22:37
Ответ дляТумба-юмба
Наскільки я розумію щось пов´язане з запальним процесом. Лікар бачив гістологію?
Не зви чайна• 21 февраля в 22:42
Ответ дляТумба-юмба
Я думаю вам треба робити повторне вишкрябання. І пити антибіотики