Katerinason• 21 февраля в 23:31

Уролог Київ, потрібна порада тих хто лікувався

Доброго дня дівчата, потрібно видаляти нирку, була у Лікаря в Київській обласній лікарні - сказав ціну в 105000 гривень, в той час коли Оксфорд медікал назвав прибуло таку саму ціну. Порадьте якогось лікаря в державній лікарня з більш менш людськими цінами
Verai• 21 февраля в 23:41
ДУ ’ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ
ІМЕНІ АКАДЕМІКА О.Ф.ВОЗІАНОВА’, зверніться ще сюди, чудові лікарі, але у нас інше було зовсім питання.
andria• 21 февраля в 23:52
Беріть направлення на операцію у уролога , та робіть безкоштовно! Робила в БСП, безкоштовно по видаленню грижі на хребту . В нікого не слухайте. Відразу кажіть, хочу по НСЗУ
автор Katerinason • 21 февраля в 23:55
Ответ дляandria
Будь ласка, поясніть мені до кого маю звернутися, до лікаря уролога? В якого буду на консультації, так?
lenalenok30• 22 февраля в 01:27
Ответ дляKaterinason
Ваш семейный направляет к урологу и у уролога берете направление. Естественно это врачи в государственной поликлинике. Но мне всетаки кажется что врачу , который будет удалять, всеравно надо платить. Ничего у нас совсем бесплатно не делается
andria• 22 февраля в 13:15
Ответ дляlenalenok30
Если изначально правильно вести разговор и знать свои права, то не прийдется. Знаю по себе. Первая операция была платная, вторую сделала бесплатно. Потом конечно если хотите, можно отблагодарить врача , после операции, но это уже на ваше усмотрение сумма