Lora12345• 22 февраля 2025

Пора пакувати валізи?

Щось усі мовчать про настрої у верхах… а там як перед початком вторгнення, знищують документи/пакують валізи. Що буде з простим народом далі ?
Coffee is Love• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Офіційно немає. Розмови
Так ви ж сказали що пруфи є , і повно?
автор Lora12345 • 22 февраля 2025
Ответ дляGvenna
В росію.
Мову знаєте, швидко адаптуєтесь.
Краще звісно в Китай але мова складна.
До чого тут це ?
Ekaterina17• 22 февраля 2025
Ответ дляGvenna
То вторгнення було
А зараз чого боїтесь?
Зайти по землі вони зараз так не зайдуть по всьому кордону як тоді.
Зміна влади, ядерні ракети на всі великі міста, чого боятись? Шо поставлять мураєва чи іншого хуйла? Шо зроблять з вашої області російську провінцію? Шо вб´ють вас з родиною?
Неясно чого боятись. Пишіть конкретно. Будемо придумувати вам варіанти.
Так
Все ясно ви написали - саме цього і боюсь
Давайте придумувати варіанти
автор Lora12345 • 22 февраля 2025
Ответ дляJeraldina
Удалено администрацией...
Yamarisha• 22 февраля 2025
Ответ дляgaga-48ba
в мене теж є така знайома, в неї раз на півроку ’мер виїхав за кордон ,інфа сто процентів, скоро здадуть’
В мене теж є така знайома і саме завдяки їй встигли виїхати в 22 му. Сиділи до останнього і не вірили, що щось буде. Добре, що в чоловіка саме відпустка була, вирішили поїхати в Карпати на лижі, інакше б в погребі сиділи.
Jeraldina• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Удалено администрацией...
Понятно. Очередное хамло.
Ekaterina17• 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
А я читала тут про того гарі і не вірила
Ітог - сиділи в погребі і вистрілами отримали добряче по машині ((
Yuljwa• 22 февраля 2025
Понимаю вашу озабоченность, автор.
У меня впервые за долгое время опять появилось ощущение, что нужно готовиться выезжать.
Я только 22 февраля 2022 г. поняла, что война будет, но даже 23го здесь над этим мнением продолжали смеяться, но смеялись недолго..я же больше не смеюсь.
Lv1107• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Якою ціною буде ця зупинка? З людей зроблять американських рабів за надану допомогу?
А ви не в Америку зібрались працювати? теж рабом?
Terramiss• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Поки шукаю куди.
Біженцем не хочу.
Їхати щоб була робота і себе забезпечувати.
Бо біженців можуть в один день попросить покинути країну
Щоб була робота треба дозвіл
Це довгий і часто непростий процес.
Біженцям з України якраз надали право на роботу з моменту реєстрації
То чим вам це не влаштовує?
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Это так миииилоооооо))))
автор Lora12345 • 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
Автор, я вам вірю, знищення документів, але за ці 3 роки таке вже різів три було. Не зрозуміло пронесе цього разу чи ні.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Удалено администрацией...
Какие ещё якоря будут?)))
Кастрюли
Рабы мериканцев
-печеньки.снегири.комары.лаборатории?))))
Gvenna• 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
Нема чого боятись, це якщо ви в Києві або на західній. А якщо я в Сумах, то мене дуже бентежить, зроблять нас російською провінцією чи ні.
Харків. Сьогодні рівно 10 років з дня вибуху на мирній ході - 10 років як росія нас почала вбивати. Не бити палками як в 2014 а вбивати, старих і малих. З тих пір стільки всього сталось що боятись чогось якось не можеться вже. Займаємось своїми справами.
Gvenna• 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
Точніше Харків-Вовчанськ. Після травня 2024 ніхуя не бентежить. Чесно.
annac• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
тю, я думала паніка через те, що боїтесь стати рашистською рабинею
Yamarisha• 22 февраля 2025
Ответ дляGvenna
В мене подружка в Харкові, теж каже, що вже задовбалась боятись. Але вона сама, дітей вивезла. В нашому місті дітвори повно, люди не мають за що їхати, то ж сидять надіються на краще.
Yamarisha• 22 февраля 2025
Мені цікаво, ті, хто ставить ригаючі смайли під постами, ви скільки часу з діми в підвалі просиділи? Від чого вас так нудить, що люди діляться своїми страхами, переживаннями?
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
Какие люди?
Lv1107• 22 февраля 2025
Але, мені здається, що нікуди ті верхи не виїдуть, вони просто перевзуються. Ба патріоти не в кабінетах з папірцями сидять.
samataka• 22 февраля 2025
Нічого не буде, якщо ви не олігарх, та навіть і їм нічого не буде
annac• 22 февраля 2025
Автор, якщо ви боїтесь американського рабства, то розглядати треба країни, що знаходяться на схід від нашої. Бо західні всі раби Америки
Gvenna• 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
В Харкові їх теж повно. Багато переселенців-дітей. По вулиці не скажеш, вулиці пусті. Але коли світло вирубається, то дітки вилазять на вулиці)
Наш клас майже весь в Харкові живе. В моєму будинку кілька дітей, є малюк кілька місяців усього.
Тримаймось.
У мене всі родичі або Вовчанськ або Сумська область. Ні до кого їхати. Сумчани виїхали за кордон. Я не хочу. Хоча був варіант з Великою Британією, там живе батько сина. Але то далеко від дому. Не підходить мені. У мене плани якусь ділянку з хатою придбати замість втраченої. Десь біля Харкова. А далі буде видно.
rybka21• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
До чого іпсо. Ви самі не бачите що відбувається. На що взагалі надієтесь ?
А ви на що?
Yamarisha• 22 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Какие люди?
Такі як я на приклад. Я дуже переживаю за долю свого міста, мені не байдуже. Це викликає рвотний рефлекс?
мульти1• 22 февраля 2025
Нічого хорошого, віддавати борги, жити в ніщєті, військових і патріотів по тюрьмах або смерть на місці
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляYamarisha
Покажите хоть для достоверности картинку из фильма про революцию .где в петрограде жгут костры
Вас реально спрашивают.где жгут массово документы? В каких инстанциях Вы сегодня были?
Простые ж вопросы
lyudai• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Звісно що ні.
Але занадто багато тривожних дзвіночків
Ну давайте сюди хоч один з числа ’занадто багато’.
rybka21• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Удалено администрацией...
Шо там ще у вашому репертуарі - скакалі на майдані? адіннарот?
Yamarisha• 22 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Простые ж вопросы
Що особисто вам дасть ця інформація? І ви реально вважаєте, що тут хтось напише це без аноніма?