Lora12345• 22 февраля 2025

Пора пакувати валізи?

Щось усі мовчать про настрої у верхах… а там як перед початком вторгнення, знищують документи/пакують валізи. Що буде з простим народом далі ?
kuskus• 22 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
А я деруни у вафельниці робила. Смакота)))
У ВАФЛЯтниці -так правильно)
Alena.i• 22 февраля 2025
Вже спакували, якраз гребем через Тису з працівниками різних посольств
VAKULKA• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
До чого іпсо. Ви самі не бачите що відбувається. На що взагалі надієтесь ?
Ні
Не бачу
lammama• 22 февраля 2025
Ну що,дівчата,англо-сцякси нас поімєлі та кинули?
Gaimer• 22 февраля 2025
Ответ дляNesmeyanaYa
До чого тоді ваша тема, якщо нема підтверджень?
У вас були підтвердження про війну? Хоть за пів року говорили, але хтось не вірив. Тому ви таку белеберди пишете. Не вірите, то йдіть далі. Пруфи
АленаЛ13• 22 февраля 2025
Ответ дляAlena.i
Вона наче примерзла, можна і пішки
ellllena.ua• 22 февраля 2025
Ответ дляlammama
Все жду когда до них дойдет, что печенье от Нуланд на майдане не бесплатное было.
Alena.i• 22 февраля 2025
Ответ дляАленаЛ13
Вона наче примерзла, можна і пішки
Ми принципово гребем
lammama• 22 февраля 2025
Ответ дляellllena.ua
Наверное уже дошло.
Olvia1987• 22 февраля 2025
Ответ дляlammama
Как и всегда,впрочем.Постоянство признак стабильности нашего курса
AnnaOst• 22 февраля 2025
Ответ дляlammama
Ну це такоє, схоже все набагато цікавіше - одні англо-сцякси прімєлі і кинули інших англо-сцяксів)
mymoly• 22 февраля 2025
Ответ дляNathalie27
Пруфи де?
Мы всей правды не знаем да?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 22 февраля 2025
Вже спакувала кравчучку, саме шукаю курси африканської мови. Авторко, а ви куди пакуєтесь в Африку чи на росію?
Даксо• 22 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Мы всей правды не знаем да?
Всю правду знають тільки матрьошки, це аксіома.
Даксо• 22 февраля 2025
Ответ дляlammama
Та там вони і самі себе схоже поімєлі і кинули. Ох весело буде в колись великій Америці з рижою мавпою
mymoly• 22 февраля 2025
Ответ дляДаксо
Так я сегодня эту фразу услышала от патриотов. От зашла узнать, так ли это
Даксо• 22 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Зайшли узнали? У нас кстаті водкі нєт)
mymoly• 22 февраля 2025
Ответ дляДаксо
Зайшли узнали? У нас кстаті водкі нєт)
А у вас тоже русская позиция?
Bransoletka• 22 февраля 2025
Ответ дляПавела
І я зараз роблю, але на сковороді)
Якщо серйозно, то дійсно наші щурі у владі втікають?
Не знаю...але мабуть не дарма Тищенко свій ресторан продає
mymoly• 22 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Тищенко ж уже раз драпал. Ему не привыкать. Есть опыт
Bransoletka• 22 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Тим паче. Чоловік вже з досвідом
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Киев должен упасть в ноги США, объявить выборы и готовиться к капитуляции, – мєдвєдєв
Цирк, радість, то яка. Падіння України «в ноги американцям» звучить дещо дивно, бо згідно з офіційною точкою зору Кремля, ми давно у ніг Америки, чи ні?
Тобто, виходить, що росіяни три роки лили кров, млн людей поклали своїх , наших, щоб зрештою скинути Україну в ноги Америці?? ?
Це підноситься їм тепер як велика перемога рф? Бааа, і таке буває .
Мелитрисса• 22 февраля 2025
Ваши валізи, хотите пакуйте, хотите нет. Каждый за себя,вы ещё не поняли?
Даксо• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Та з москалями усе зрозуміло, скаже їм Соловйов по тєліку, що пабєда - значить пабєда. І це при тому, що ніякого не те що Києва за 3 дня, а навіть Краматорська за 3 дня немає навіть у фентезі Сімоньян.
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляellllena.ua
Всё жду когда дойдёт до кацапорылых.что нужно собирать шматы и гойда на кремль из Украины.вешать своих соловьевых с путлерами.за то.что натравили бреханиной на убийства украинцев в этот раз!
nennsi• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
любой каприз за ваши деньги.пакуем чемоданчики.мне пожалуйста у моря домишку пока на 3 месяца арендуйте.с прислугой.я ленива.машину обязательно механику.я автомат ненавижу ну и питание .и да-в доме джакузи,девушка!не забудьте.все!я пошла паковать чемоданы.
nennsi• 22 февраля 2025
Ответ дляLora12345
Поки шукаю куди.
Біженцем не хочу.
Їхати щоб була робота і себе забезпечувати.
Бо біженців можуть в один день попросить покинути країну
так у вас что денег нет?
nennsi• 22 февраля 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
nennsi• 22 февраля 2025
а пеця рошенку уже сплавив?
nennsi• 22 февраля 2025
поки рошен на місці і жирує-я нікуда ні шагу