Щось усі мовчать про настрої у верхах… а там як перед початком вторгнення, знищують документи/пакують валізи. Що буде з простим народом далі ?
ellllena.ua• 22 февраля 2025
Ответ дляlammama
Ну що,дівчата,англо-сцякси нас поімєлі та кинули?
Все жду когда до них дойдет, что печенье от Нуланд на майдане не бесплатное было.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 22 февраля 2025
Вже спакувала кравчучку, саме шукаю курси африканської мови. Авторко, а ви куди пакуєтесь в Африку чи на росію?
Bransoletka• 22 февраля 2025
Ответ дляПавела
І я зараз роблю, але на сковороді)
Якщо серйозно, то дійсно наші щурі у владі втікають?
Не знаю...але мабуть не дарма Тищенко свій ресторан продає
Bransoletka• 22 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Тищенко ж уже раз драпал. Ему не привыкать. Есть опыт
Тим паче. Чоловік вже з досвідом
Ответ дляlilu1990
Киев должен упасть в ноги США, объявить выборы и готовиться к капитуляции, – мєдвєдєв
Цирк, радість, то яка. Падіння України «в ноги американцям» звучить дещо дивно, бо згідно з офіційною точкою зору Кремля, ми давно у ніг Америки, чи ні?
Тобто, виходить, що росіяни три роки лили кров, млн людей поклали своїх , наших, щоб зрештою скинути Україну в ноги Америці?? ?
Це підноситься їм тепер як велика перемога рф? Бааа, і таке буває
.
Мелитрисса• 22 февраля 2025
Ваши валізи, хотите пакуйте, хотите нет. Каждый за себя,вы ещё не поняли?
Ответ дляLudaSHS
.
Та з москалями усе зрозуміло, скаже їм Соловйов по тєліку, що пабєда - значить пабєда. І це при тому, що ніякого не те що Києва за 3 дня, а навіть Краматорська за 3 дня немає навіть у фентезі Сімоньян.
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляellllena.ua
Всё жду когда дойдёт до кацапорылых.что нужно собирать шматы и гойда на кремль из Украины.вешать своих соловьевых с путлерами.за то.что натравили бреханиной на убийства украинцев в этот раз!
Ответ дляLora12345
До чого іпсо. Ви самі не бачите що відбувається. На що взагалі надієтесь ?
любой каприз за ваши деньги.пакуем чемоданчики.мне пожалуйста у моря домишку пока на 3 месяца арендуйте.с прислугой.я ленива.машину обязательно механику.я автомат ненавижу ну и питание .и да-в доме джакузи,девушка!не забудьте.все!я пошла паковать чемоданы.