По его мнению,оно не отвечает интересам Украины
vasilisa-l• 22 февраля в 17:29
Ответ дляЛеска
Ну й добре.
Йому зараз не позаздрити. Тиск шалений. Тре сталеві яйки мати
А в США зараз навпаки - страшний дефіцит яєць (так цікаво співпало), дають не більше дюжини в одні руки)
Аноним ФЕЯ• 22 февраля в 17:46
Ответ дляvasilisa-l
Це брехня. Відкрийте навіть амазон. Без обмежень і на будь який смак. Істерика про яйця- це я новини від раша тудей.
Ответ дляLudaSHS
Хотілось би щоб умови були обнародувані, тут так.
Якщо угода про гарантії чи іх інвестиції, то чітко коли і скільки,срок, і наші умови, зобовʼязання, і б ще ратифікувати парламентами, тоді об все було оприлюднено.
Там проблема в тому що Зеленський з Єрмаком хтять откат, бажано налічкою, Якщо якісь природні багатства добувають Росіяне, Фірташі, Китайці, Азербайджанці - вони відразу чумадан з баксами заносять в ОПу, а Американці так не працюють, але то фігня якщо Трампу це все остозвиздіть то він може накласти санкції из ада на Андрюшу, коли все що нажите непосильним трудом, Крипта, рахунки, Яхти, вилли, скасуються всі візи і Європа підтримає ті санкції, нікуди вони не дінуться, от тоді все піде як по маслу і літом будемо пити каву в Ялті
Ответ дляil-mari
Адміністрація Дональда Трампа просила Київ відкликати проєкт резолюції Генеральної асамблеї ООН, у якому засуджувалося російське повномасштабне вторгнення, а також вимагалося від РФ вивести війська з території України. Джерело:
Це потужно, триумф ларьочної дипломатії
Мама Никитки-2• 22 февраля в 18:11
Ответ дляnennsi
в америці ніч.зараз трамп встане....
Де ніч. Майже обідня перерва ))
Мама Никитки-2• 22 февраля в 18:15
Ответ дляLudaSHS
В 18 будуть нові новини
Або він вихідний, у Флориді, на гольфі
Я вже писала. Трамп майже постійно в мар-а- лаго.
Пару разів на камеру шось підписує і уся його робота.
Мама Никитки-2• 22 февраля в 18:21
Аноним ФЕЯ
Аха. Звісно не дефіцит. Я вчора не купила в костко і в волмарті
Жаль фото з костко немає.
І чогось ви ненаписали, що доставка 12 яєць 9,95
Золоті якісь виходять
Жаль фото з костко немає.
Золоті якісь виходять
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ніхто не показує зміст цієї угоди. А якщо там все ок, а дєрмаки брешуть народові, щоб зірвати перемовини з американцями і здатися рашистам. Адже агент фсб дєрмак, який фактично керує країною, завжди був зацікавлений у злитті України москалям.
І не забуваємо, що на сьогоднішній день, всі коплалини вже роздеребанені фірташами, ахмєтками і ін злочинцями. Саботаж влади може бути на користь цих , хто вже захопив ці копалини раніше і не хоче їх віддавати.
А манькам дана разнарядка засірать народу ухІ макаронами.
Ви в це вірите? З якої помийки викопуються такі ’новини’? З тієї ж, де на початку війни нам ледь не Крим назад віддавали, а скотиняка Зеленський не захотів?
Аноним ФЕЯ• 22 февраля в 18:31
Ответ дляОксана_12
Я це подала як альтернативну думку. Як там на справді я не знаю. Але знаю одне точно- зленському і дєрмакам я не довіряю на 100%.
Нехай показує умови договору українцям відкрито! Нехай відкриває канали контакту з суспільством, адже за конституцією надра належать народу і народ має право знати які умови на справді висуває Америка.
Ответ дляalex-3f3c
То ви самі лічно заносите? Чи ви той приймаючий відкати в чумаданах?
Marinamariana• 22 февраля в 18:55
Ответ дляОксана_12
Чому? Я певна була, що цей нічого не підпише.
А вы хотели чтобы подписал ?
Ответ дляMarinamariana
А вы хотели чтобы подписал ?
А я його не читала, щоб робити якісь висновки. Та навіть якби читала - не експерт в договорах подібного рівня. Але один вже Україна підписала. Будапештський меморандум називався. Щось мені підказує, що цей з тієї ж серії. Навіть фігуранти ті ж самі.
Роза Амалия• 22 февраля в 19:11
Слушала недавно политолога какого-то, так вот, он рассказывал, что Зеленский не подписывает это соглашение не просто так, потому, что это народное добро. Дело совсем в другом, как оказалось, он просто не имеет право это подписывать. Потому, что это все уже давно продано и не принадлежит стране. Продано компании Блек рок в 2022 роду, Зеленским. Трамп, понятное дело, об этом знает, поэтому и трубит везде так громко о полезных ископаемых и желании их заполучить, ставя Зеленского в дурацкое положение
vasilisa-l• 22 февраля в 19:18
Ответ дляАноним ФЕЯ
Знайома українка каже, що в Бруклні така ситуація, людина в одні руки в супермаркеті. Я не питала через що. Можливо не у всіх штатах.
Треба спитати у наших советчиць американок
Ответ дляЕленка14
Логіка рівня крабової палички, якщо ти владі не заносиш, або влада з тобою не ділиться відкатами - то корупції в країні немає, чудово, цікаво, а чому у нас за 30 років надра висосують росіяне, олігархи, повязані з росіянами, і жодної Американської компанії?
Ответ дляalex-3f3c
Крабова паличка - то ви про себе? Сумно, що тут скажеш.
Marinamariana• 23 февраля в 09:30
Ответ дляTeonaa
Можна докладніше: що тут доброго?
Что он не подписал кабальные условия без всяких плюшек для нас ?
Ответ дляMarinamariana
А чим вам не ок, зайди сша на донбас, почни там копать(вклавшись капітально в це). Якийсь путін би сував носа свого туди?Обстрілював би? (Якщо ті копалини на донбасі. Я не в курсі де вони)(і друге, я не розумію чого саме Україна має пустити(підписати) туди сша, якщо це все окуповано, і пустити чи ні - фактично рішає росія. Ну толку - зелень підпише, а воно на непідконтрольній)
Виходить приблизно такий висновок: до 2014 сша надумало прибрать до рук Донбас? Но у України тоді часи підйому були, що б сша могло сказати - дайте нам ресурси? На рівному місці? Могли спитати у росіі - вам нада метали? Ті могли сказати - ні, у нас повно своїх, ми їх не копаєм, нам це нах не треба, нам нада південь і море. І почалося потроху. Я веду до того що на рівному місці сша не могли витребувати у України «ресурси», і от завернули так - в обмін на військову допомогу у війні росіі проти України. Путін бере південь і моря; і без України вирішують про ресурси наприкінці війни. За путіним південь і порти, за сша ресурси. Україна з новими кордрнами (можливо тимчасово, бо буде нова війна за інші області)/війна проти європи - якщо росія захопить далі територіі, і піде на європу (від якої відхрещується сша потроху; з армією України у складі арміі росіі. (Хоча чого тоді путін наполягає на СКОРОЧЕННІ арміі України). Що скажете? По поводу першопричин війни.
Marinamariana• 23 февраля в 14:55
Ответ дляTeonaa
Первопричина войны , что Путин захотел вернуть совок , возможно у него даже с Трампом была договоренность про ресурсы . Вполне
Marinamariana• 23 февраля в 16:44
Ответ дляTeonaa
Ну совок вернуть то все хорошо, но не десятиліття ж тикаться раді совка, ну правда
В кремле решили что у них столько бабла , что они могут перевернуть реальность и политическую карту мира , Путин бывший КГБ ист - СССР и страны европейские страны которые были в социалистическом лагере это его фантомная боль . Сферы влияния хочет вернуть которые были у СССР и не только Украину , но он даже это не скрывал а транслировал неоднократно про двуполярный мир , ну а украинские ресурсы США решил отдать , взамен на посредничество Трампа , но конечно в США разные группы , есть и противники войны и друзья Украины