Feel good• Изменено 24 января в 02:22

Знову (перед переговорами) НАТО і росія грають Україною

З msn.com: ’Новий уряд США також не хоче дозволити Путіну з самого початку здійснити російську мрію про Україну поза НАТО. Попередник Джо Байден і канцлер Німеччини Олаф Шольц демонстративно відмовили Києву в запрошенні до оборонного альянсу в останні роки, що означало передчасну поступку Путіну зняти членство країни в НАТО в можливих переговорах без нічого натомість.
Марко Рубіо вже заявив на слуханні, що не хоче цього робити. «Нейтральна Україна — це не кінцевий результат, якого ми хочемо», — сказав він минулого тижня.’

Війну будуть закінчувати не з позиції інтересів України, її териториальної цілісності, а з позиції вигідності її статусу для НАТО на фоні чого макксимальне збереження теріторій, очевидно, не в пріоритеті. Нато хоче вигоди для себе, а росія для себе. Буферна зона між і між.
Зеленський трохи вплине на ситуацію, але основне будуть, звичайно, вирішувати інші.
Мerida• 24 января в 02:33
Вы только очнулись? Для вас это новость?
автор Feel good • 24 января в 02:35
Ответ дляМerida
Для мене - точно ні.
Я десь вислолювала здивування?
Мerida• 24 января в 02:36
Ответ дляFeel good
Для мене - точно ні.
Я десь вислолювала здивування?
К чему тогда тема? Если и так всем ясно, и никто не скрывает, что действуют в своих интересах, а не Украины.
автор Feel good • 24 января в 02:37
Ответ дляМerida
Ну, Вам, видно, цікава, якщо Ви зайшли і активнічаєте у ній.
Мerida• 24 января в 02:39
Ответ дляFeel good
Открыла почитать что-то новое, а тут азбука.
автор Feel good • 24 января в 02:44
И сразу после этого незамысловатого диалога, Мerida, Вы меня заблокировали и у меня пропала функция ответа.
Мило.
Кому-то - обычная тема, кому-то - не совсем удавшийся повод самоутвердиться за счет оппонента.

Удачи Вам.
Кудесница полесья• 24 января в 06:59
Ну так да, а что, были надежды, что будет иначе?
Кудесница полесья• 24 января в 07:00
Ответ дляFeel good
Для мене - точно ні.
Я десь вислолювала здивування?
Как будто бы да
Argesha• 24 января в 09:16
Вони ніколи й не припиняли нею гратися
Teonaa• 24 января в 11:34
Ответ дляМerida
Вже могли «такі» переговори триста раз провести
Мerida• 24 января в 11:36
Ответ дляTeonaa
Всем это ясно. Кроме автора