бЭйбА• 22 февраля 2025
Мужчина ударил на свидании. Продолжали бы отношения, если виноваты сами?
Мужчина не курит, а я курю электронные сигареты (не обычные и не айкос).
Сидели с ним в кино на задних сидениях, людей было мало. Фильм длинные, я захотела потянуть маленькую затяжку.
Достала и только приложила к губам, как он меня ударил по руке, електронка почти вся зашла мне в рот, спасибо, что не проглотила.
Знаю, что виновата сама, но мне очень неприятно. Меня будто бы унизили
Смурфетта• 22 февраля 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Вы хотели сказать, прижгите электронкой.
или так
Да, я блондинка!• 22 февраля 2025
В флікс басє дівчина теж курила біля мене.
Навпроти неї табличка но смокінг.
Пояснювала що так не надо робити!
Навпроти неї табличка но смокінг.
Пояснювала що так не надо робити!
Тримаю свічку• 22 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ой, та є такі уроди. Їхала автобусом з дитиною, якісь підлітки ( довго ж їхати тих пару зупинок) потягнули електонку. Я їм сказала щоб сховали бо в зад запхаю. Реально є ті у кого в голові вітер гуляє.
Автобус, літак, метро, кіно, ліфт, ТРЦ...
А потім ображаються, коли та електронка стирчить у них у дупі і парує.
Последний вагон• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
А що в ній поганого?
Вона ж не воняє.
У мене одногрупники теж у класі смалять, поки на препода чекаємо (
Вона ж не воняє.
Руда ліса• 22 февраля 2025
Эти электронки ссаниной кошачьей воняют. Нашли, где курить
Мужчина тоже быдлан, конечно.
Тримаю свічку• 22 февраля 2025
Ответ дляПоследний вагон
А що в ній поганого?
Вона ж не воняє.
Абсолютно з вами згодна, не воняє.
Але коли вам її хтось таки запихне у дупу, то вона не вонятиме, але з переляку ви накладете ароматно
Последний вагон• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Абсолютно з вами згодна, не воняє.
Ну, може й накладу за таких умов, хто зна. Я, правда, навіть не пробувала її ніколи, але те вже деталі.
Ну а на питання відповідь буде - що поганого в тій сигареті?
буреЛОМКА• 22 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
1. Ви бидло, бо курите в закритому приміщенні
2. Чоловік Ваш також бидло, бо бʼє жінок
3. Ви - ідеальна пара
Только пусть в общественные места больше не ходят.
ЛеньГуглить_правда• 22 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
3. Ви - ідеальна пара
от тільки це ж хотіла написати.
ЛеньГуглить_правда• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
А відро з-під кукурудзи для чого?
то там чоловік уже по голові дасть ,і застряне автор п’ятою точкою у відрі з подарунком.
Царевна_несушка• 22 февраля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Плохое, нет, ужасное то, дите, что уже есть исследования, что все это дорогостоящее отравляющее дерьмо еше вреднее чем табак. Тот хоть исследуется и признан, что вызывает онко у пассивных курильщиков.
Ужасно то, деточка, что сейчас ТУПО МОДНО быть конченным наркозависимым и покупать смертельные и воняющие отравы красивенькие и красивенько при всех ’колоться’. Как нарик, двигающийся в вену, достал бы красивый жгути и красивый шприц и красиво затянулся, красиво выдохнул дым колечками, ой, укололся в общем. Но если двигающийся на лавочке нарик вызывает чувство брезгливости и отвращения, жалости к его родителям, то точно такие же зависимые, но от воняюще-затягиваемого в рот (пусть бы там и оставалось - у них внутри. Но нет - они эту вонь выдыхат на окружающих!) ПОЧЕМУ-ТО считаются классными с этими всеми сигаретами. безумно-вонючими и дорогущими айкосами и всеми этими мерзкими парилками.
Печенюшка• 22 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я згодна з тим що воно не корисне .
Але нащо ліпити аби шо було? Яке дослідження довело?
Поки що на сьогоднішній день електронна сигарета вважається менш шкідливою ніж звичайна з тієї причини що не виділяє продуктів горіння і не містить тютюну ( лише нікотин в значно нижчих дозах).
Я за обʼєктивність . Не треба вигадувати.
Смажена полуничка• 22 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А він стриманий. Нервовий би вас тією електронкою нагодував.
Просто интересно, почему?
Во первых у неё нет запаха, то есть людям бы не воняло, во-вторых, какой нормальный человек, не важно какого он пола, будет бить другого человека
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Просто интересно, почему?
Запах є. Саме на них у мене алергія котра проявляється болем голови і тошнотою.
Смажена полуничка• 22 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У меня электронка, запаха нет вообще.
А вот стики вонючие до ужаса. Айкос, гло и тд.
Но автор пишет про электронку, а там на выходе пар, а не дым.
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
У меня электронка, запаха нет вообще.
Є там запах, але шкода не в ньому а в олійних випарах. Якщо на них очищається алергія, явно що це не безпечні речовини. Та й взагалі почитайте що робиться з легенями як до них потрапляють олійні випари. Це ще гірше ніж нікотин
Смажена полуничка• 22 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Откуда там олійні випари, если состав другой?
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Який?
Смажена полуничка• 22 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Який?
Почитайте. Это ж вы про какую-то олию рассказываете, которой нет в составе)
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Читала, шкідливість більша ніж у звичайних. Але вам легше уявляти що ваша залежність не така як у тих хто курить звичайні сигарети. Ви ж навіть склад не можете сказати так як знаєте що я права
Смажена полуничка• 23 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Причём здесь зависимость? Вы думаете, что курильщики дураки и не понимают вред?
Состав жидкости я знаю прекрасно: глицерин, никотин, ароматизатор.
Где в этих составляющих олия, на которую у вас аллергия? И как она вообще может попасть в воздух, пройдя путь через фильтр?
Грабля• 23 февраля 2025
Автор, Ви намагались покурити в кінотеатрі?
Яке Ви бидло!!!
Шкода, що хлопець Вам в дупу ту електронку не засунув.
Яке Ви бидло!!!
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
молодець, склад погуглила, тепер гуглимо яким чином гліцерин отримується і що саме потрапляє в повітря. Про яку шкоду від куріння ви говорите якщо по вашому фільтр захищає від шкідливих речовин?