Мовчу, але хочу• 22 февраля 2025
Діор і блогери
Я до косметики якось байдужа. Є декілька стандартних продуктів для макіяжу. А дивлюся влоги дівчат, і помічаю, що як куплять діор (помаду чи туш) то ліплять його і у влог і у шорти і в інституті і в телегу. Діор, це що рівноцінно новій машині?
Мовчу, але хочу
• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Им пиар рассылку шлют и на рекламу всякое
Та нє, то такі блогери не топові, мяко кажучи
Боневтікла• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Вряд-ли, они мало кому шлют.
Думаю просто некий признак богатой жизни
Алина-1240• 22 февраля 2025
Ответ дляБоневтікла
Вряд-ли, они мало кому шлют.
Шлют там довольно неплохо.и себе косметоса,и на продажу хватит
Хз, просто косметика. Раньше была одной из дорогих, теперь стало море всего дороже. Но как бы бренд старый и заслуженный.
Кремы мне на нравятся, помада норм. Тушь я не использую. Ну парфюмами все пользовались.
Из старых брендов - декоративка у Шанель и Герлен лучше. Уход - у Шанель.
Но наверное зависит от возраста. В 20 лет я бы диоровскую помаду наверное тоже всем показывала. :)))
Боневтікла• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Редко, даже милионникам не всегда, а тут речь про мелких
Боневтікла• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Я даже не уверена что они сейчас с украинскими блогера и сотрудничают
Алина-1240• 22 февраля 2025
Ответ дляБоневтікла
Сотрудничают
Ответ дляАлина-1240
Не, Диор, Шанель так не делают, это удар по репутации люксовых брендов. Их продвижение только реклама со знаменитостями. У них жесткие контракты с теми кто рекламирует их косметику. Лет 20 или больше назад был скандал - они расторгли контракт с какой-то супермоделью рекламировавшей их декоративку, потому, что она вышла на улицу без косметики ( чем нарушила условия контракта) и ее засняли папарацци - так сказать натуральную красоту.
Боневтікла• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Не думаю,что имею право писать такое)
Это открытая информация про сотрудничество, и ее указывают в блогах по правилам того же Ютуб
Алина-1240• 22 февраля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Шанель не наю, диор много чего присылает
Алина-1240• 22 февраля 2025
Ответ дляБоневтікла
Не указывает этого никто)
Язикувата Хвеська• 22 февраля 2025
Парфюмерия еще ничего, уход -на худой конец, последнее что тестила capture серию, сыворотка и крем - липкое , неприятное месиво на коже. Декоративная - только бальзамы addict , ни на что не променяю. Тушь , тональный- плохой
Мовчу, але хочу
• 22 февраля 2025
Дєвочки, тих блогерів, що я дивлюсь. Їм до розсилки шанель як до Марсу пішки і до діору теж
Білка в колесі• 22 февраля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну хочется им дорасти до блогеров топовых
Накопили на пудру Диор, купили и надо же это засветить)
Меня не звали• 22 февраля 2025
Мені лише пудра бєкстейдж дуже подобаєтся. Догляд як на мене дуже поганий, тональні липки(принаймні які я пробувала) помади непогані, але краще ту ж шарлоту тілбері купити. Тіні стара формула була непогана, нова то якась дуже дивна, не така насичена якась, знову з таки краще Шарлоту чи Денону взяти. Я не пам´ятаю чи в 2021 чи в 2020 адвент замовляла, то така фігня(того ж року був ще Шанель повне позорисько, то на його фоні Діор не так погано ще виглядав, але все одно дуже погано)
Боневтікла• 22 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
В этом году у них, кстати не плохой Адвент был, исправились
Меня не звали• 23 февраля 2025
Ответ дляБоневтікла
Не бачила доречі,зараз огляд пошукаю. Мені з моно адвентів цього року дуже Пол&Джо сподобався, нажаль не змогла викупити, він на мій смак прям вау був, я минулі роки брала(при всій любові до цього бренду, вони досить одноманітні були), а цього року прям розкішний. А загалом я люблю аданти типу лукфантастік, спейс нк і подібні, там купа всього і відчуття свята якесь, навіть як половина не потрібна, мені завжди є кому передарувати чи віддати.Ще з моно брала Кларанс, от якось 50 на 50, наче не погано, але без захвату. Але то знову таке на мій смак
Нагайна• 23 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Нет. Нашим Диор пиарки не отправляет. Как и большинство зарубежных люксовых брендов. Эвелин, Мейбелин, LN Pro и тд - да, отправляют косметос для тестов.
Нагайна• 23 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
А эта пудра надолго матирует? И ещё подскажите, пожалуйста, есть ли там спонж? Ищу хорошую компактную пудру чтобы можно было в сумку кинуть.
Меня не звали• 23 февраля 2025
Ответ дляНагайна
Вона як на мене більш фіксує, підсвічує(без блиску) сама світла(я маю 2, на літо і зиму, бо влітку трохи засмагаю), сама світла то прям таке класне підсвічування дає, але вона для дуже білої шкіри. На тон темніша, не так підсвічує, але гарно фіксує тон і на ’голій’ шкірі також дуже добре виглядає, взагалі не помітно.
Спонжа немає.
З компактних, якщо вам так щоб шкіру матувала і давала доглянутий вигляд(але вона нічого не маскує, тобто недоліки не перекриє, як і бєкстейдж) то дуже раджу вандер бьюті, саме оцю. Там пудра вже в спонжі, сам футляр невеличкий з люстерком і для сумки дуже зручний, от поправити мейк протягом дня просто ідеально
Спонжа немає.
Меня не звали• 23 февраля 2025
Ответ дляНагайна
До комента 24, ось порівняння. Діор плоска, без люстерка та спонжа. Вандер кругла, але трохи більш товстенька, але з люстерком і сама пудра вже в спонжі йде. Користуватися дуже зручно
Нагайна• 23 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Дякую