Мовчу, але хочу• 22 февраля в 23:35

Діор і блогери

Я до косметики якось байдужа. Є декілька стандартних продуктів для макіяжу. А дивлюся влоги дівчат, і помічаю, що як куплять діор (помаду чи туш) то ліплять його і у влог і у шорти і в інституті і в телегу. Діор, це що рівноцінно новій машині?
Алина-1240• 22 февраля в 23:37
Им пиар рассылку шлют и на рекламу всякое
автор Мовчу, але хочу • 22 февраля в 23:38
Ответ дляАлина-1240
Та нє, то такі блогери не топові, мяко кажучи
Боневтікла• 22 февраля в 23:39
Ответ дляАлина-1240
Вряд-ли, они мало кому шлют.
Думаю просто некий признак богатой жизни
Алина-1240• 22 февраля в 23:40
Ответ дляБоневтікла
Вряд-ли, они мало кому шлют.
Шлют там довольно неплохо.и себе косметоса,и на продажу хватит
Гитта Ягг• 22 февраля в 23:41
Хз, просто косметика. Раньше была одной из дорогих, теперь стало море всего дороже. Но как бы бренд старый и заслуженный.
Кремы мне на нравятся, помада норм. Тушь я не использую. Ну парфюмами все пользовались.
Из старых брендов - декоративка у Шанель и Герлен лучше. Уход - у Шанель.
Но наверное зависит от возраста. В 20 лет я бы диоровскую помаду наверное тоже всем показывала. :)))
Боневтікла• 22 февраля в 23:41
Ответ дляАлина-1240
Редко, даже милионникам не всегда, а тут речь про мелких
Боневтікла• 22 февраля в 23:43
Ответ дляАлина-1240
Я даже не уверена что они сейчас с украинскими блогера и сотрудничают
Алина-1240• 22 февраля в 23:43
Ответ дляБоневтікла
Сотрудничают
Боневтікла• 22 февраля в 23:44
Ответ дляАлина-1240
Сотрудничают
С кем?
Алина-1240• 22 февраля в 23:45
Ответ дляБоневтікла
С кем?
Не думаю,что имею право писать такое)
Гитта Ягг• 22 февраля в 23:46
Ответ дляАлина-1240
Не, Диор, Шанель так не делают, это удар по репутации люксовых брендов. Их продвижение только реклама со знаменитостями. У них жесткие контракты с теми кто рекламирует их косметику. Лет 20 или больше назад был скандал - они расторгли контракт с какой-то супермоделью рекламировавшей их декоративку, потому, что она вышла на улицу без косметики ( чем нарушила условия контракта) и ее засняли папарацци - так сказать натуральную красоту.
Боневтікла• 22 февраля в 23:46
Ответ дляАлина-1240
Не думаю,что имею право писать такое)
Это открытая информация про сотрудничество, и ее указывают в блогах по правилам того же Ютуб
Алина-1240• 22 февраля в 23:47
Ответ дляГитта Ягг
Шанель не наю, диор много чего присылает
Алина-1240• 22 февраля в 23:47
Ответ дляБоневтікла
Не указывает этого никто)
Язикувата Хвеська• 22 февраля в 23:47
Парфюмерия еще ничего, уход -на худой конец, последнее что тестила capture серию, сыворотка и крем - липкое , неприятное месиво на коже. Декоративная - только бальзамы addict , ни на что не променяю. Тушь , тональный- плохой
автор Мовчу, але хочу • 22 февраля в 23:48
Дєвочки, тих блогерів, що я дивлюсь. Їм до розсилки шанель як до Марсу пішки і до діору теж
Боневтікла• 22 февраля в 23:49
Ответ дляАлина-1240
Не указывает этого никто)
Указывают
Білка в колесі• 22 февраля в 23:53
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну хочется им дорасти до блогеров топовых
Накопили на пудру Диор, купили и надо же это засветить)
Меня не звали• 22 февраля в 23:54
Мені лише пудра бєкстейдж дуже подобаєтся. Догляд як на мене дуже поганий, тональні липки(принаймні які я пробувала) помади непогані, але краще ту ж шарлоту тілбері купити. Тіні стара формула була непогана, нова то якась дуже дивна, не така насичена якась, знову з таки краще Шарлоту чи Денону взяти. Я не пам´ятаю чи в 2021 чи в 2020 адвент замовляла, то така фігня(того ж року був ще Шанель повне позорисько, то на його фоні Діор не так погано ще виглядав, але все одно дуже погано)
Боневтікла• 22 февраля в 23:54
Ответ дляМеня не звали
В этом году у них, кстати не плохой Адвент был, исправились
Меня не звали• 23 февраля в 00:04
Ответ дляБоневтікла
Не бачила доречі,зараз огляд пошукаю. Мені з моно адвентів цього року дуже Пол&Джо сподобався, нажаль не змогла викупити, він на мій смак прям вау був, я минулі роки брала(при всій любові до цього бренду, вони досить одноманітні були), а цього року прям розкішний. А загалом я люблю аданти типу лукфантастік, спейс нк і подібні, там купа всього і відчуття свята якесь, навіть як половина не потрібна, мені завжди є кому передарувати чи віддати.Ще з моно брала Кларанс, от якось 50 на 50, наче не погано, але без захвату. Але то знову таке на мій смак
Нагайна• 23 февраля в 01:47
Ответ дляАлина-1240
Нет. Нашим Диор пиарки не отправляет. Как и большинство зарубежных люксовых брендов. Эвелин, Мейбелин, LN Pro и тд - да, отправляют косметос для тестов.
Нагайна• 23 февраля в 01:51
Ответ дляМеня не звали
А эта пудра надолго матирует? И ещё подскажите, пожалуйста, есть ли там спонж? Ищу хорошую компактную пудру чтобы можно было в сумку кинуть.
Меня не звали• 23 февраля в 21:49
Ответ дляНагайна
Вона як на мене більш фіксує, підсвічує(без блиску) сама світла(я маю 2, на літо і зиму, бо влітку трохи засмагаю), сама світла то прям таке класне підсвічування дає, але вона для дуже білої шкіри. На тон темніша, не так підсвічує, але гарно фіксує тон і на ’голій’ шкірі також дуже добре виглядає, взагалі не помітно.
Спонжа немає.
З компактних, якщо вам так щоб шкіру матувала і давала доглянутий вигляд(але вона нічого не маскує, тобто недоліки не перекриє, як і бєкстейдж) то дуже раджу вандер бьюті, саме оцю. Там пудра вже в спонжі, сам футляр невеличкий з люстерком і для сумки дуже зручний, от поправити мейк протягом дня просто ідеально
Меня не звали• 23 февраля в 21:56
Ответ дляНагайна
До комента 24, ось порівняння. Діор плоска, без люстерка та спонжа. Вандер кругла, але трохи більш товстенька, але з люстерком і сама пудра вже в спонжі йде. Користуватися дуже зручно
Нагайна• 23 февраля в 22:20
Ответ дляМеня не звали
Дякую