Играю у края• 10 февраля 2025
Чи професійні засоби для волосся себе виправдовують?
Дівчат, майстер на стрижці дуже радила придбати салонний догляд.
Хто користується - чи вартий він своїх грошей і чи є радикальна різниця по стану волосся між ним і мас маркетом?
Бо дивлюсь ціни на Oribe, Brae, Davines - немаленькі. А чи є виправданий ефект, радикально інший, ніж від тої ж Shauma?
Бо я відверто не можу зрозуміти, на яку таку магію здатний шампунь
Бронетапці• 10 февраля 2025
Мне масс маркет сушит волосы, давно не пользуюсь, но у меня осветлённые и тонкие волосы.
Допускаю толстым не окрашенным все равно чем их мыть и как ухаживать
Перша скрипка• 10 февраля 2025
Для мене гарна маска і олійка на кінчики це маст хев, волося набагато краще стало, перестало сіктися
Марафетчица• 10 февраля 2025
Давно викинула всі шауми. Сушить волосся.вимиває колір фарби. . Якщо ходити в салон фарбувати волосся і мити шаумою то це треш
Стрекоза любви• 10 февраля 2025
В мене звичайне, не пошкоджене, живе волосся. Мені все одно, що Лореаль найдешевший, що Oribe.
Єдина проблема - волосся швидко жирніє. Але це мій тип шкіри голови, шампунь на це ніяк не впливає, лише гормони.
from Ukraine• 10 февраля 2025
Дуже багато факторів при виборі- який стан вашого волосся , фарбоване чи ні, яка вода по жорсткості .У нас дуже жорстка вода і орібе , мала всю чорну серію, не памʼятаю точну назву, дива не зробив, хоча досить сподобався, але у мене айртач , а у старшої доньки просто не фарбоване волосся , їй хоч би і шаумою мий , воно буде гарне і блискуче.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 февраля 2025
Купила проф, + тільки в тому, що його не треба жменю як дешевого і по факту за ту саму ціну маю шампунь
забиякина• 10 февраля 2025
Зробила салонний догляд від lanza, дуже сподобалося волосся.
Такий набір 3 етпний коштує 10тис, трошки овердофіга.
Угадайс• 10 февраля 2025
Oribe были несколько средств, поправились. Брае пробовала, наверное, все. Кое какие продукты оставила на постоянку, но со временем поняла, что тоже не в восторге от них.
Радуга-дуга• 10 февраля 2025
Для мене шампунь різниці не має прям дуже особливої а от кондиціонер та маска повинні бути професійними від них є результат.
Ваша прЭлесть• 11 февраля 2025
Ответ длязабиякина
Вы про синий в коробке ?
Я очень пыталась этот набор найти в США или Европе. Мне плевать сколько стоит , я принципиально не покупаю в Украине. И … поиск по фото выдает только мейкап и прочие укр. помойки . Как по мне , это очень странно , что на мейкапе есть , а на оф. сайте нет )
Овердофига за непонятно что , что вообще капец
забиякина• 11 февраля 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Вы про синий в коробке ?
Отакий.
Ваша прЭлесть• 11 февраля 2025
Ответ длязабиякина
Отакий.
И я про него писала. Как то странно , что этот набор только в Украине продается.
Играю у края
• 11 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
В мене так само. Можливо, треьа було мені в темі уточнити, що живе нафарбоване волосся. Звичайно, салонний блонд і догляду потребує відповідного. Тут очевидно, а от саме для нефаобованого волосся чи є ця різниця не розумію